Remont drogi gminnej 270523K w km od 0+000,00 do km 0+428,00 w miejscowości Bystra, Gmina Gorlice

Gmina Gorlice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00061338
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00061338/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-24 09:58
Lokalizacja
Gorlice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d83644e-e0b2-49c7-b8f6-fcdf12cf9fb8
Identyfikator
7382131749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE 'GODROM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGOLICE, PL · lot 0
219 036,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00061338 z dnia 2025-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 270523K w km od 0+000,00 do km 0+428,00 w miejscowości Bystra, Gmina Gorlice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorlice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2

1.5.2.) Miejscowość: Gorlice

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 183535762

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.gorlice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.gorlice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1009833

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej 270523K w km od 0+000,00 do km 0+428,00 w miejscowości Bystra, Gmina Gorlice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d83644e-e0b2-49c7-b8f6-fcdf12cf9fb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00061338

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046792/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Remont drogi gminnej 270523K w km od 0+000,00 do km 0+428,00 w miejscowości Bystra, Gmina Gorlice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574867

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.26.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Remont drogi gminnej 270523K w km od 0+000,00 do km 0+428,00 w miejscowości Bystra, Gmina Gorlice na działkach nr 328/5, 327/2, 326/4, 299/2, 323/2, 322/2.

Zakres inwestycji obejmuje:
1) mechaniczne frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej grub. 6 cm (do ponownego wbudowania) – 1020 m2
2) wyrównanie i zagęszczenie istniejącej podbudowy tłuczniowej – 2354 m2
3) ponowne wbudowanie frezowanej nawierzchni – 1020 m 2
4) wykonanie podbudowy z mieszanki klińcowej frakcji 0-31 mm grub. warstwy 10 cm – 2354 m2
5) wykonanie nawierzchni mineralno-bitumicznej grub. warstwy 6 cm po uwałowaniu – 1926 m2
6) zabezpieczenie krawędzi nawierzchni bitumicznej emulsją asfaltową – 856 mb
7) wykonanie poboczy z mieszanki tłuczniowej frakcji 0-31,5 mm grub. 6 cm po uwałowaniu – 428 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219036,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 301876,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 219036,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „GODROM” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:. 738-18-02-733

7.3.3) Ulica: Zakole 9

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219036,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane