Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w przedmiocie zamówienia: Modernizacja Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Urologicznym .

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00190184
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00190184/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-25 07:56
Lokalizacja
Gorlice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c2a0c6d-d2de-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7381794844
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00190184 z dnia 2023-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w przedmiocie zamówienia:
Modernizacja Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Urologicznym .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Biuro Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Węgierska 21

1.5.2.) Miejscowość: Gorlice

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 3553317

1.5.8.) Numer faksu: 18

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@szpital.gorlice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.gorlice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4c2a0c6d-d2de-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w przedmiocie zamówienia:
Modernizacja Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Urologicznym .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c2a0c6d-d2de-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00190184

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018776/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont Oddziłau Chirurgicznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00164760

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 22/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 404000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w przedmiocie zamówienia:
Modernizacja Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z Pododdziałem Urologicznym Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ Zakres rzeczowy inwestycji wraz z rysunkiem.
Zakres robót:
Kompleksowy remont pomieszczeń zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym:
- roboty budowlano-instalacyjne,
- modernizacja instalacji elektrycznej,
- wykonanie sieci logicznej o kategorii 6
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikiem nr 5 –PFU rysunek rzut Oddziału
1. Ze względu na konieczność wykonywania robót na czynnym obiekcie Szpitala roboty muszą być wykonywane w sposób pozwalający na ciągłe funkcjonowanie Oddziału.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty, tj oferty która uzyskała najwyższą liczbę punktów w kryteriach zawartych w SWZ przekroczyła kwotę podaną przed otwarciem ofert, tj 400000 zł brutto. Cena oferty najkorzystniejszej 430 500,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2023-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane