„Przebudowa schodów, tarasu i opaski przy budynku Urzędu Miasta w Józefowie nad Wisłą”

Gmina Józefów nad Wisłą

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00190269
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00190269/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-25 08:26
Lokalizacja
Józefów nad Wisłą, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5bef268c-d211-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7171801294
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00190269 z dnia 2023-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa schodów, tarasu i opaski przy budynku Urzędu Miasta w Józefowie nad Wisłą”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów nad Wisłą

1.3.) Oddział zamawiającego: Józefów nad Wisłą

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Opolska 33F

1.5.2.) Miejscowość: Józefów nad Wisłą

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-340

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminajozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminajozefow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminajozefow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa schodów, tarasu i opaski przy budynku Urzędu Miasta w Józefowie nad Wisłą”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bef268c-d211-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00190269

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025626/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Przebudowa schodów, tarasu i opaski przy budynku Urzędu Miasta w Józefowie nad Wisłą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, iż zadanie pn.: „Przebudowa schodów, tarasu i opaski przy budynku Urzędu Miasta w Józefowie nad Wisłą”realizowane jest w ramach projektu„Dostępny samorząd - granty” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00162236

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.271.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn.
„Przebudowa schodów, tarasu i opaski przy budynku Urzędu Miasta w Józefowie nad Wisłą” w ramach likwidacji barier architektonicznych oraz poprawy jakości usług dla osób ze szczególnymi potrzebami w Urzędzie Miasta Józefów nad Wisłą.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) rozebranie studzienek piwnicznych,
2) zamurowanie otworu drzwiowego pomiędzy pomieszczeniem 0.12 a zsypem na węgiel,
3) likwidację pomieszczenia na węgiel wraz z izolacja przeciwwilgociową ścian pomieszczenia,
4) przebudowę tarasu ogrodowego wraz z montażem barierek ochronnych betonowych,
5) przebudowę tarasu wejściowego wraz z montażem barierek ochronnych betonowych,
6) przebudowę tarasu na I piętrze wraz z montażem barierek ochronnych betonowych,
7) zamurowanie otworów okiennych w ścianach konstrukcyjnych zewnętrznych wraz okładzina i izolacja przeciwwilgociową z wyłączeniem otworu drzwiowego na ścianie południowej przy schodach do piwnicy,
8) wykonanie opaski odwadniającej wokół budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
2023-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane