Dostawy preparatów i środków do żywienia dojelitowego wraz z najmem pomp dla potrzeb Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu
SZPITAL CHORÓB PŁUC W ORZESZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00061494
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00061494/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-24 10:20
- Lokalizacja
- Orzesze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ce28a2f-c39f-44ca-8471-aae4445ddb2c
- Identyfikator
- 6351571599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowegoUrządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzjiPompy do odżywiania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00061494 z dnia 2025-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy preparatów i środków do żywienia dojelitowego wraz z najmem pomp dla potrzeb Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL CHORÓB PŁUC W ORZESZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276184500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gliwicka 37
1.5.2.) Miejscowość: Orzesze
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-180
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalorzesze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpitalorzesze.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1ce28a2f-c39f-44ca-8471-aae4445ddb2c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy preparatów i środków do żywienia dojelitowego wraz z najmem pomp dla potrzeb Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ce28a2f-c39f-44ca-8471-aae4445ddb2c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00061494
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035032/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa preparatów do żywienia dojeglitowego wraz z najmem pomp
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00024462
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/1/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 160426,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy preparatów i środków do żywienia dojelitowego wraz z najmem pomp dla potrzeb Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu. Specyfika¬cję dos¬taw zawiera załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówie¬nia („Formularz oferty”), a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do niniejszej specyfikacji („Formularz cenowy”).
4.5.3.) Główny kod CPV: 33692510-5 - Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33194000-6 - Urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji
42122411-4 - Pompy do odżywiania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie wskazanego postępowania cena oferty najkorzystniejszych przekracza kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2025-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |