Remont klatek schodowych i korytarza parteru w Starostwie Powiatowym w Kłodzku

Powiat Kłodzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00190515
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00190515/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-25 09:30
Lokalizacja
Kłodzko, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-75a0a0e3-c3ed-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8831680036
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieUsuwanie warstwy malarskiej

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM RYCHLICKIBystrzyca Kłodzka, PL · lot 0
214 020 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00190515 z dnia 2023-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatek schodowych i korytarza parteru w Starostwie Powiatowym w Kłodzku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłodzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890721233

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Okrzei 1

1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748657581

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.zilbert@powiat.klodzko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_klodzko

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_klodzko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont klatek schodowych i korytarza parteru w Starostwie Powiatowym w Kłodzku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75a0a0e3-c3ed-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00190515

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00476129/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont klatek schodowych i korytarza parteru w Starostwie Powiatowym w Kłodzku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00139236

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORG.272.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 244000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Planowany zakres robót obejmuje remont klatek schodowych i korytarza pierwszego piętra w Starostwie Powiatowym w Kłodzku ul. Okrzei 1 w tym:
1) malowanie ścian i sufitów,
2) oczyszczenie z powłok malarskich elementów drewnianych balustrad, cokołów, stolarki okiennej do surowego drewna wraz z dwukrotnym lakierowaniem (zgodnie z już wykonanymi pracami na korytarzu pierwszego i drugiego piętra) UWAGA Przy wycenie oczyszczenia i lakierowania elementów drewnianych wykonawca powinien uwzględnić współczynniki podane w tablicy 9914 z Katalogu Nakładów Rzeczowych 4-01 Roboty remontowo-budowlane, instalacyjne i elektryczne budownictwa ogólnego oraz roboty rozbiórkowe budynków i budowli lub inne odpowiednie katalogi.
3) wymiana tralek drewnianych balustrady,
Zakres zamówienia określa przedmiar robót.
2. UWAGA. W związku z wykonywaniem prac w budynku urzędu obsługującego klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30 Wykonawca musi przewidzieć taką organizację prac remontowych, aby były one realizowane w po godzinach pracy urzędu i w soboty. Organizacja prac zostanie uzgodniona przez Zamawiającego z wybranym wWykonawcę.
3. Wszelkie nazwy własne produktów i materiałów oraz normy jakości przywołane w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót służą określeniu pożądanego standardu wykonania i określeniu właściwości i wymogów technicznych założonych do dokumentacji technicznej dla danych rozwiązań. Dopuszcza się rozwiązania równoważne (w oparciu na produktach innych producentów) pod warunkiem spełniania tych samych właściwości technicznych zgodnie z odpowiednimi zapisami Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót. Wykonanie i odbiór robót oraz użyte materiały muszą spełniać obowiązujące PN (EN-PN), odpowiednie normy krajów UE lub normy jakości równoważne.
4. Działając na podstawie art. 95 ust 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 poz 1710 ze zm.) Zamawiający wymaga, aby osoby wykonujące czynności w trakcie realizacji w/w zamówienia, były zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na umowę o pracę jeśli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy. Zatrudnienie na umowę o pracę wymagane jest przy wykonywaniu czynności określonych przedmiarem robót, będącym załącznikiem nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia – malowanie, czyszczenie nawierzchni, kładzenie wykładzin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214020,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354944,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214020,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Adam Rychlicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8811066600

7.3.3) Ulica: Okrzei 14/1

7.3.4) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka

7.3.5) Kod pocztowy: 57-500

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214020,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2023-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane