„Adaptacja poddasza w budynku A w kompleksie 1168 przy ul. Dwernickiego 1 na potrzeby Regionalnego Centrum Informatyki Bydgoszcz” – zadanie 11837.
RZI Bydgoszcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00190535
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00190535/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-25 09:35
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3e1538e-a6c3-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 5541006057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00190535 z dnia 2023-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Adaptacja poddasza w budynku A w kompleksie 1168 przy ul. Dwernickiego 1 na potrzeby Regionalnego Centrum Informatyki Bydgoszcz” – zadanie 11837.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: RZI Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090570782
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podchorążych 33
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-915
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.paczkowska@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzibydgoszcz.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/rzibydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Adaptacja poddasza w budynku A w kompleksie 1168 przy ul. Dwernickiego 1 na potrzeby Regionalnego Centrum Informatyki Bydgoszcz” – zadanie 11837.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3e1538e-a6c3-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00190535
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00012006/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 zadanie 11837 - adaptacja poddasza w budynku A przy ul. Dwernickiego w Bydgoszczy dla potrzeb Regionalnego Centrum Informatyki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00083805
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIB/TP1/2/R/2
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Adaptacja poddasza w budynku A w kompleksie 1168 przy ul. Dwernickiego 1 na potrzeby Regionalnego Centrum Informatyki Bydgoszcz” – zadanie 11837.
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa części budynku – część poddasza z przeznaczeniem na salę szkoleniową oraz przebudowa sanitariatów na tej samej kondygnacji. Przebudowa dotyczy pomieszczeń na poddaszu użytkowanych jako pomieszczenia biurowe oraz sanitariaty w miejscu istniejących WC. Roboty budowlano – instalacyjne objęte projektem dotyczą wewnętrznego układu funkcjonalnego bez ingerencji w kształt i układ elewacji budynku. Układ okien i drzwi wejściowych pozostaje bez zmian.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3598453,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4446175,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3598453,23 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wezambud Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5621808698
7.3.4) Miejscowość: Żnin
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3598453,23 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 240 dni
| 2023-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |