Usługa dystrybucji energii elektrycznej do budynku Radia Gdańsk S.A. w likwidacji przy ul. Grunwaldzkiej 18
Polskie Radio Regionalna Rozglosnia w Gdańsku Radio Gdańsk S.A. w likwidacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00061519
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00061519/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-24 10:24
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-03a1a6d1-3622-4ecb-981b-c641e111e8d6
- Identyfikator
- 5840956045
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00061519 z dnia 2025-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa dystrybucji energii elektrycznej do budynku Radia Gdańsk S.A. w likwidacji przy ul. Grunwaldzkiej 18
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polskie Radio Regionalna Rozglosnia w Gdańsku Radio Gdańsk S.A. w likwidacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190310807
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 18
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-236
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 3498754
1.5.8.) Numer faksu: 58 3418188
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@radiogdansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radiogdansk.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
radiofonia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa dystrybucji energii elektrycznej do budynku Radia Gdańsk S.A. w likwidacji przy ul. Grunwaldzkiej 182.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03a1a6d1-3622-4ecb-981b-c641e111e8d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00061519
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639195
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 3 ust. 5 ustawy z 10.04.1997 r. Prawo energetyczne pod pojęciem Dystrybucja należy rozumieć transport energii elektrycznej sieciami dystrybucyjnymi w celu ich dostarczania odbiorcom z wyłączeniem sprzedaży. Brak jest możliwości wyboru przedsiębiorstwa energetycznego zajmującego się świadczeniem usług dystrybucji, bądź przesyłania energii elektrycznej. Przedsiębiorstwa te na danym terenie wyznaczane są decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na Operatorów Systemu Dystrybucyjnego na podst. art. 9h ustawy Prawo Energetyczne i działają w obszarze monopolu naturalnego i Zamawiający nie ma innej możliwości niż zawarcie umowy z Operatorem Sieci Dystrybucyjnej na danym terenie, którym w przypadku Radia Gdańsk jest Energa Operator S.A. ul. Marynarki Polskiej 130, 80-557 Gdańsk na mocy decyzji nr PEE/41/2686/U2/98/BK z dnia 18 listopada 1998 roku. Prezes URE decyzją nr DRE.WPR.4211.12.6.2023JSz z dnia 15 grudnia 2023 r. zatwierdził Taryfę ENERGA – OPERATOR SA na rok 2024.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/XII/2024/WR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczeniu usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynku Radia Gdańsk S.A. przy ul. Grunwaldzkiej 18 w Gdańsku; Moc zamówiona 65 kW - stała w ciągu roku. Przewidywany zakup energii elektrycznej 210 000 kWh/rok w taryfie C 21.
4.5.3.) Główny kod CPV: 65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Energa - Operator S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 583-000-11-90
7.3.3) Ulica: Marynarki Polskiej 130
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-557
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 384000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa została zawarta na czas nieoznaczony| 2025-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |