Przebudowa z montażem dźwigu osobowego w budynku Internatu Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego w Wejherowie
Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00191288
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00191288/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-25 12:23
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f482185c-c6ff-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5882400476
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty murarskie i muroweBetonowanie konstrukcjiTynkowanieKładzenie podłógRoboty malarskieInstalowanie windRoboty instalacyjne elektryczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00191288 z dnia 2023-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa z montażem dźwigu osobowego w budynku Internatu Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego w Wejherowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego w Wejherowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221916216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sobieskiego 279
1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 586722205
1.5.8.) Numer faksu: 586722206
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzks.sekretariat@pzks.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sosw-wejherowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl/pn/sosw_wejherowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa z montażem dźwigu osobowego w budynku Internatu Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego w Wejherowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f482185c-c6ff-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00191288
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00081083/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa budynku internatu z montażem dźwigu osobowego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00142672
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa z montażem dźwigu osobowego w budynku Internatu dla potrzeb Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45410000-4 - Tynkowanie
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
45313100-5 - Instalowanie wind
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
| 2023-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |