Modernizacja infrastruktury edukacyjnej Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach
GMINA BOGUTY-PIANKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00191950
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00191950/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-25 14:43
- Lokalizacja
- Boguty-Pianki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9fc7f9a2-c1a9-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
- Identyfikator
- 7591625622
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00191950 z dnia 2023-04-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury edukacyjnej Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOGUTY-PIANKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Papieża Jana Pawła II 45
1.5.2.) Miejscowość: Boguty-Pianki
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-325
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 862775003
1.5.8.) Numer faksu: 862775003
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@boguty-pianki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://boguty-pianki.bipgmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9fc7f9a2-c1a9-11ed-8261-62cbbe4d0ca41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury edukacyjnej Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fc7f9a2-c1a9-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00191950
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00073175/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja infrastruktury edukacyjnej Szkoły Podstawowej im. Ojca Świetego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00134461
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPM.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania części pomieszczeń zlokalizowanych na parterze, w piwnicy i na I piętrze w północno – wschodnim skrzydle budynku szkoły podstawowej w Bogutach Piankach na oddział przedszkolny z zapleczem kuchennym.
Istniejące pomieszczenia na parterze po przebudowie i zmianie sposobu użytkowania będą przeznaczone pod zaplecze kuchenne ze stołówką szkolną. Część sanitariatów oraz komunikacja, znajdujące się na parterze, w sąsiedztwie drugiej klatki schodowej, przeznaczone są do przebudowy i remontu. Przebudowie ulegnie wc damskie, pozostałe pomieszczenia t.j. korytarz, przedsionek i schowek przeznaczone są jedynie do remontu. Przebudowa wc damskiego
polegać będzie na rozbiórce istniejących ścianek wydzielających toalety oraz zamontowanie
kabin z płyty hpl. Na piętrze budynku zamówieniem objęte są pomieszczenia pomocnicze, sekretariat, pom. dyrektora, łazienka, schowek oraz korytarze i holl. Zostaną one przebudowane na oddział przedszkolny z wydzielonymi dwoma salami, szatnią, łazienką, pomieszczeniem socjalnym, sekretariatem i pom. dyrektora. Część sanitariatów oraz komunikacja, znajdujące się w sąsiedztwie drugiej klatki schodowej, na I piętrze, przeznaczone są do przebudowy (wc damskie) i remontu (korytarz, kl. schodowa i schowek).
W podpiwniczonej części budynku objętej zamówieniem znajdują się pomieszczenia
gospodarcze, które po przebudowie (rozbiórce ścianek działowych) staną się pomieszczeniem
archiwum.
Oddział przedszkolny przeznaczony jest dla 22 dzieci (w sali przedszkolnej nr 1 – 8
dzieci, w sali przedszkolnej nr 2 – 14 dzieci).
Poziom podłogi po przebudowie, we wszystkich pomieszczeniach objętych
opracowaniem na parterze i I piętrze, będzie taki sam – bez progów i uskoków.
Dostęp do projektowanego zaplecza kuchennego w części przyziemia będzie odbywał się
wejściem od strony południowo – zachodniej w ww. skrzydle budynku – zostały
doprojektowane schody zewnętrzne z kostki betonowej. Sala konsumpcyjna jest
funkcjonalnie połączona z pozostałą częścią szkoły oraz oddziałem przedszkolnym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45261320-3 - Kładzenie rynien
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45431200-9 - Kładzenie glazury
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45262321-7 - Wyrównywanie podłóg
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45314310-7 - Układanie kabli
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1918913,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2640710,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1918913,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany Stanisław Mączyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 450 00 5871
7.3.3) Ulica: Plac Odrodzenia 21
7.3.4) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
7.3.5) Kod pocztowy: 18-200
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1918913,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-04-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |