Wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych w ramach modernizacji biblioteki w Będzinie

MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BĘDZINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00192325
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00192325/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-26 08:07
Lokalizacja
Będzin, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03c7c09f-c400-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6251430089
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRampy wejścioweRoboty budowlane w zakresie barier stałych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00192325 z dnia 2023-04-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych w ramach modernizacji biblioteki w Będzinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BĘDZINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000706444

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac prof. Włodzimierza Wójcika 1

1.5.2.) Miejscowość: Będzin

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@biblioteka.bedzin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biblioteka.bedzin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umbedzin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych w ramach modernizacji biblioteki w Będzinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03c7c09f-c400-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00192325

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00137124/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych w ramach modernizacji biblioteki w Będzinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00142459

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAG.381-4/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych w ramach modernizacji biblioteki w Będzinie.
Zakres prac obejmuje: rozbiórkę fragmentu istniejącego muru, roboty ziemne, wykonanie pochylni dla osób niepełnosprawnych z płyt betonowych na podbudowie, zakończonej obustronnie betonową palisadą ułożoną schodkowo, dostawa i montaż balustrady.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ, a zakres robót określa: dokumentacja projektowa załącznik nr 8 do SWZ, rysunki załącznik nr 10 do SWZ, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót załącznik nr 7 do SWZ.
Wykonawca przyjmując do wykonania ww. roboty obowiązany jest wykonać je ze szczególną starannością i dbałością o interesy Zamawiającego, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz sztuką budowlaną. Przy wykonywaniu robót należy stosować wyroby dopuszczone do obrotu i stosowania w budownictwie zgodnie z ustawą z dnia 07 lipca 1994 r. Prawo budowlane.
Zaleca się przeprowadzenie wizji lokalnej miejsca wykonania przedmiotu umowy celem uzyskania wszystkich informacji koniecznych do przygotowania oferty i zawarcia umowy.
Każdy z Wykonawców ponosi pełną odpowiedzialność za skutki nie rozpoznania lub mylnego rozpoznania warunków realizacji zamówienia i stanu miejsca objętego przedmiotem umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

34953000-2 - Rampy wejściowe

45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2023-04-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane