„Mini amfiteatr na Osiedlu Pogorzałe” w ramach Budżetu Obywatelskiego w systemie zaprojektuj i wybuduj”
GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00192497
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00192497/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-26 09:06
- Lokalizacja
- Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf25c33c-d3a0-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6630008207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00192497 z dnia 2023-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Mini amfiteatr na Osiedlu Pogorzałe” w ramach Budżetu Obywatelskiego w systemie zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009870
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@um.skarzysko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.skarzysko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf25c33c-d3a0-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Mini amfiteatr na Osiedlu Pogorzałe” w ramach Budżetu Obywatelskiego w systemie zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf25c33c-d3a0-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00192497
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00039230/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Mini amfiteatr na Osiedlu Pogorzałe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00167826
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest; jest budowa w systemie zaprojektuj wybuduj „Mini amfiteatru na Osiedlu Pogorzałe” w ramach Budżetu Obywatelskiego. Teren planowanej inwestycji stanowią częściowo zagospodarowane, grunty należące do Gminy Skarżysko – Kamienna (Działka nr ewid1006 ,
Obręb 0015 Pogorzałe)
2. Zakres rzeczowy dla wykonania inwestycji:
1) opracowanie dokumentacji projektowej zgodnej z Programem Funkcjonalno Użytkowym (dalej PFU) umożliwiającej realizację zadania
2) wykonanie zadania zgodnie z opracowaną dokumentacją i uzyskanym pozwoleniem na budowę lub zgłoszeniem robót budowlanych, obiektu którego zakres określi dokumentacja projektowa a są to między innymi;
powierzchnia sceny wymiary 6m x 4m,
powierzchnia zaplecza 3,5m x 6m
dach o konstrukcji drewnianej dwuspadowy o nachyleniu 35 stopni pokryty blachą dachówkową
wysokość całkowita 4m ,
posadzka wyniesiona 0,6 m
schodki do sceny
drzwi techniczne zewnętrzne ze sceny do zaplecza 90cm,
drzwi techniczne zewnętrzne do zaplecza z zewnątrz 90cm,
okna w zapleczu obiektu 1165mm na 1136mm.
Instalacja elektryczna oświetleniowa wraz ze skrzynką rozdzielczą z gniazdami do obsługi sceny , przyłącze zasilanie z istniejącego przyłącza szkoły.
3. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w Programie Funkcjonalno Użytkowym (dalej PFU lub OPZ) który stanowi załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na finansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W przedmiotowym postępowaniu została złożona oferta :
FREEDOM S.A. ul. 1 Maja 186, 26-110 Skarżysko-Kamienna, cena 123.000,00 PLN.
Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to 100.000,00 zł.
Biorąc powyższe pod uwagę zachodzą przesłanki do unieważnienia przedmiotowego postępowania gdyż na tym etapie postępowania Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć tej kwoty do kwoty najkorzystniejszej oferty.
| 2023-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |