Budowa domu sołeckiego z zagospodarowaniem terenu na działce nr 77 w Kawęczynie

Gmina Konstancin-Jeziorna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00192502
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00192502/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-26 09:07
Lokalizacja
Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57a1a605-c3e2-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
1231217438
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00192502 z dnia 2023-04-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa domu sołeckiego z zagospodarowaniem terenu na działce nr 77 w Kawęczynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konstancin-Jeziorna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271045

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piaseczyńska 77

1.5.2.) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-520

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konstancinjeziorna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://konstancinjeziorna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa domu sołeckiego z zagospodarowaniem terenu na działce nr 77 w Kawęczynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57a1a605-c3e2-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00192502

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00034422/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Budowa domu ludowego w Kawęczynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00149476

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1 Przedmiotem zamówienia jest budowa domu sołeckiego wraz
z zagospodarowaniem terenu na działce nr 77 w Kawęczynie, gmina Konstancin-
-Jeziorna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający – Gmina Konstancin-Jeziorna informuje, że unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, z uwagi na fakt, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wykonawcy w dniu 11.04.2023 roku w przedmiotowym postępowaniu złożyli następujące oferty:

Nr oferty Firma (nazwa) lub nazwisko oraz adres Wykonawcy
Cena oferty Okres udzielonej gwarancji

1. AC Construction Artur Cisowski
ul. Gierdawska 3
04-837 Warszawa
640.307,30 zł
96 miesięcy

2. Przedsiębiorstwo Budowlane ASPO Piotr Pomorski
ul. Walewicka 15
05-530 Góra Kalwaria
484.620,00 zł
96 miesięcy

Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 270.000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty złożonej w przedmiotowym postępowaniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 484620,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 640307,30 PLN

2023-04-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane