Remont drogi gminnej Nr 335008T Świdno-Chotów w miejscowości Świdno
GMINA KRASOCIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00192817
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00192817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-26 10:28
- Lokalizacja
- Krasocin, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-177a7b5a-c7be-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6090003636
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00192817 z dnia 2023-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Nr 335008T Świdno-Chotów w miejscowości Świdno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRASOCIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010145
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: MACIERZY SZKOLNEJ 1
1.5.2.) Miejscowość: Krasocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 29-105
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krasocin.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krasocin.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_krasocin/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej Nr 335008T Świdno-Chotów w miejscowości Świdno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-177a7b5a-c7be-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00192817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00005195/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont drogi gminnej nr 335008T Świdno-Chotów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00143755
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.4.2023.MW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 567177,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej Nr 335008T Świdno-Chotów w miejscowości Świdno (dz. nr ew. 4278, 4243, 4058 i 4316 obręb Świdno) w związku z uszkodzeniami jakie występują w nawierzchni asfaltowej. Remontowana droga łączy się z drogą powiatową Nr 0258T. W związku z występującymi uszkodzeniami planuje się wykonanie remontu na odcinku drogi od km 0+006 do km 0+776 obejmującego:
- ścięcie nadmiaru gruntu na poboczach,
- mechaniczne czyszczenie istniejącej nawierzchni bitumicznej,
- nacięcie nawierzchni mineralno-bitumicznej na połączeniach z istniejącą nawierzchnią,
- skropienie nawierzchni asfaltem,
- wykonanie warstwy wyrównawczej z masy mineralno-bitumicznej o gr. śr. 3 cm,
- ułożenie warstwy ścieralnej z masy mineralno bitumicznej gr. śr. 3 cm,
- odtworzenie poboczy tłuczniowych szer. 50 cm,
- regulacja wysokościowa studni kanalizacyjnych i zaworów wodociągowych.
Szerokość nawierzchni asfaltowej na przedmiotowej drodze jest zmienna od 4,00 m do 5,00 m i wynosi odpowiednio:
- od km 0+006 do km 0+226 - 5,00 m,
- od km 0+226 do km 0+668 - 4,60 m,
- od km 0+668 do km 0+776 - 5,00-4,00 m.
W ramach zadania zostanie również wykonany remont sięgacza długości 13,00 mb i szerokości 3,00 m w kierunku drogi powiatowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 348003,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 590081,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 348003,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. „KOWEX” Piotr Cieśla
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641920111
7.3.3) Ulica: Łomno
7.3.4) Miejscowość: Pawłów
7.3.5) Kod pocztowy: 27-225
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 348003,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |