Dostawa artykułów biurowych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00061977
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00061977/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-24 11:33
- Lokalizacja
- Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ee26af5-191f-4909-9c0c-ed4e5ad7424e
- Identyfikator
- 5381594311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00061977 z dnia 2025-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów biurowych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wisznicka 111
1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: +48834132387
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzozrp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzozrp.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4ee26af5-191f-4909-9c0c-ed4e5ad7424e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów biurowych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ee26af5-191f-4909-9c0c-ed4e5ad7424e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00061977
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00101113/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Dostawa artykułów biurowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00059101
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/2025/ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i sukcesywna dostawa materiałów biurowych na potrzeby SPZOZ w Radzyniu Podlaskim szczegółowo opisanym w zakresie i w ilościach wskazanych w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiącym załącznik nr 3.1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30192000-1 - Wyroby biurowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
30141200-1 - Kalkulatory biurkowe
30199500-5 - Segregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyroby
30197200-8 - Skoroszyty kołowe i spinacze do papieru
30197220-4 - Spinacze do papieru
30197330-8 - Dziurkacze
30197320-5 - Zszywacze
30192121-5 - Długopisy kulkowe
30192125-3 - Pisaki
30192130-1 - Ołówki
30197000-6 - Drobny sprzęt biurowy
30197100-7 - Zszywki, gwoździki z szerokim łebkiem, pinezki kreślarskie
30192160-0 - Korektory
30192930-9 - Korektory w piórze
30197642-8 - Papier fotokopiujący i kserograficzny
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie:- art. 255 pkt 6 Ustawy Prawo zamówień publicznych unieważnia postępowanie, które obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
- art. 256 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Postępowanie zostało wszczęte 23.01.2025r. Zamawiający umieścił, ale nie upublicznił na stronie prowadzonego postępowania - https://ezamowienia.gov.pl, SWZ z załącznikami w dniu wszczęcia postępowania i opublikowania ogłoszenia zgodnie z art. 280 PZP. Zamawiający zapewnił, na stronie internetowej prowadzonego postępowania, bezpłatny, pełny, bezpośredni i nieograniczony dostęp SWZ z załącznikami dopiero 24.01.2025r.
Unieważnione postępowanie zostanie powtórzone i ogłoszone ponownie.
| 2025-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |