„Przebudowa drogi wewnętrznej położonej na działce o nr ewid. 1578/303 w msc. Piekoszów (dojazd do oczyszczalni ściekow)”
Miasto i Gmina Piekoszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00192950
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00192950/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-26 10:57
- Lokalizacja
- Piekoszów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe7cfd90-b36b-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 9591478926
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00192950 z dnia 2023-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi wewnętrznej położonej na działce o nr ewid. 1578/303 w msc. Piekoszów (dojazd do oczyszczalni ściekow)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Piekoszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010599
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Częstochowska 66A
1.5.2.) Miejscowość: Piekoszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-065
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@piekoszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piekoszow.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fe7cfd90-b36b-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi wewnętrznej położonej na działce o nr ewid. 1578/303 w msc. Piekoszów (dojazd do oczyszczalni ściekow)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe7cfd90-b36b-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00192950
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00076370/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi wewnętrznej położonej na działce o nr ewid. 1578/303 w msc. Piekoszów (dojazd do oczyszczalni ścieków)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00107700
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Nr referencyjny: IRO.271.2.6.2023.PK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1203420,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej położonej na działce o nr ewid. 1578/303 w msc. Piekoszów (dojazd do oczyszczalni ścieków).
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej o długości 232,99m w msc. Piekoszow gmina Piekoszow oraz zjazdu publicznego z drogi wojewodzkiej o długości 8,79m.
Przebudowa drogi będzie polegała na wykonaniu jezdni o nawierzchni asfaltowej o szerokości
6,0 m obramowanej z lewej strony krawężnikiem betonowym 15x30 osadzonym na ławie betonowej z oporem zakończonej placem do zawracania, wykonaniu miejsc postojowych pod kątem 0° wzdłuż
jezdni o szerokości 2,5m, chodnika o szerokości 1,5m z kostki betonowej, zjazdów indywidualnych i
publicznych z betonu asfaltowego oraz odwodnienia w postaci wykonania cieku z kostki betonowej
oraz kratek ściekowych z włączeniem do istniejącej kanalizacji deszczowej.
Przebudowa zjazdu będzie polegała na wykonaniu wyokrągleń łuku krawędzi zjazdu o
promieniu 8m, zjazd o nawierzchni asfaltowej o szerokości 6,55m (na którą składa się jezdnia zjazdu o szerokości 5,05m i obustronne pobocza o szerokości 0,75m) obramowany krawężnikami betonowym 15x30 osadzonymi na ławie betonowej z oporem, chodnika o szerokości 2,0m /przed przejściem dla pieszych chodnik o szerokości 4m/ z kostki betonowej oraz zmianę lokalizacji kratki ściekowej
Przewidywany zakres robot budowlanych:
roboty przygotowawcze,
rozbiorka elementow kolidujących zgodnie z PZT,
wykonanie przyłączy kanalizacji deszczowej oraz montaż kratek ściekowych,
wykonanie krawężnikow,
wykonanie podbudowy cementowej C1.5/2 gr. 22 cm,
wykonanie podbudowy z kruszywa 0/31.5 gr. 20 cm,
wykonanie ławy pod ściek z kostki betonowej,
wykonanie podbudowy zasadniczej z betonu asfaltowego AC22P gr. 7 cm, KR3,
wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W, gr. 5cm, KR3,
wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S, gr. 4cm, KR3
wykonanie ścieku z kostki betonowej,
wykonanie obramowania chodnika obrzeżem betonowym,
wykonanie nawierzchni chodnika z kostki betonowej gr. 8cm na podsypce cem.-piask. 1:4, gr. 3cm,
umocnienie skarp płytami betonowymi ażurowymi,
budowę 8 słupow oświetlenia ulicznego wraz z oprawami o wysokości 8m.
budowę odcinka linii kablowej oświetlenia drogowego kablem YAKXS 4x35mm2 odprojektowanej szafy oświetlenia SO-3 do projektowanego słupa nr 8.
montaż szafy oświetlenia SO-3.
zmiana lokalizacji kratki ściekowej,
montaż hybrydowych lamp oświetleniowych – 2 szt.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisano w:
a) dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik do SWZ, zawierającej:
• projekt budowlano/wykonawczy,
• specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
b) przedmiar robót, który stanowi załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1292085,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1727490,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1292085,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387425314
7.3.4) Miejscowość: Oblęgorek
7.3.5) Kod pocztowy: 26-067
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Branża elektryczna, Obsługa geodezyjna, Oznakowanie poziome: Podwykonawca będzie wyłoniony w późniejszym terminie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1292085,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |