Budowa ulicy Nowej, Tęczowej i Wiosennej wraz z przebudową części ulicy Spółdzielców

GMINA MALANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00193078
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00193078/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-26 11:28
Lokalizacja
Malanów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-efff7389-b1eb-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
6681857620
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie upustówPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA AKCYJNAKoło, PL · lot 0
6 573 342,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00193078 z dnia 2023-04-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Nowej, Tęczowej i Wiosennej wraz z przebudową części ulicy Spółdzielców

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MALANÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Turecka 16

1.5.2.) Miejscowość: Malanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-709

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632883083

1.5.8.) Numer faksu: 632883083

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@malanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/, http://bip.malanow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ulicy Nowej, Tęczowej i Wiosennej wraz z przebudową części ulicy Spółdzielców

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efff7389-b1eb-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193078

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00047507/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa ulicy Nowej, Tęczowej i Wiosennej wraz z przebudową części ulicy Spółdzielców

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00104633

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.2023.WS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa ulic Nowej, Tęczowej i Wiosennej oraz przebudowa ulicy Spółdzielców polegającą na wykonaniu nakładki o gr. 4 cm.
Projektowane ulice składają się z odcinków:
Odcinek I ( ul. Nowa) W1:W4 stanowiący prostą z dwoma załamaniami, dł. 810 m,
Odcinek II (ul. Tęczowa) W1':W6' z łukiem poziomym i dwoma załamaniami, dł. 450 m,
Odcinek III (ul. Wiosenna) W1'':W2'' stanowiący prostą, dł. 67 m,
Odcinek IV (ul. Wiosenna) WI:WIII stanowiący prostą z jednym załamaniem, dł. 150 m.
Odcinek V (ul. Spółdzielców) W1(I):W2(II) stanowiący prostą, dł. 350 m

Kategoria obiektu budowlanego: XXV

ZAKRES ROBÓT:
- rozwiązania sytuacyjno – wysokościowe
- roboty rozbiórkowe poprzez frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej (ul. Spółdzielców)
- usunięcie w-wy urodzajnej (humusu)
- roboty ziemne w wykopie i nasypie
- wykonanie przepustu pod koroną drogi
- wykonanie przepustów pod zjazdami
- wykonanie rowów drogowych z częściowym wzmocnieniem dna i skarp
- odmulenie istniejących rowów drogowych
- wykonanie z profilowaniem i dogęszczeniem koryta drogowego
- wykonanie wzmocnienia podłoża przez stabilizację na bazie cementu
- wykonanie podbudowy z mieszanki kamiennej
- wykonanie w-wy wiążącej z betonu asfaltowego
- ułożenie w-wy nawierzchni z betonu asfaltowego
- wykonanie nawierzchni kamiennej na części poboczy i po części gruntowych
- wykonanie podbudowy betonowej pod zjazdy i chodnik
- wykonanie chodników z betonowej kostki brukowej
- wykonanie zjazdów w betonowej kostki brukowej
- roboty wykończeniowe
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego i elementów bezpieczeństwa ruchu (bariery stalowe)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45232453-2 - Roboty budowlane w zakresie upustów

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6573342,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12766171,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6573342,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 310180924

7.3.3) Ulica: Toruńska

7.3.4) Miejscowość: Koło

7.3.5) Kod pocztowy: 62-600

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6573342,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji umowy wynosi 18 miesięcy od dnia przekazania placu budowy.
2023-04-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane