29.2023 Przebudowa budynku dydaktycznego UM we Wrocławiu przy ul. Tytusa Chałubińskiego 5 we Wrocławiu – etap II polegający na dostawie i montażu windy wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00193274
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00193274/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-26 12:06
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3dcf0981-d301-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8960005779
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00193274 z dnia 2023-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
29.2023 Przebudowa budynku dydaktycznego UM we Wrocławiu przy ul. Tytusa Chałubińskiego 5 we Wrocławiu – etap II polegający na dostawie i montażu windy wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288981
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Ludwika Pasteura 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-367
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.komorowska@umw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umw.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umed-wroc.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
29.2023 Przebudowa budynku dydaktycznego UM we Wrocławiu przy ul. Tytusa Chałubińskiego 5 we Wrocławiu – etap II polegający na dostawie i montażu windy wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3dcf0981-d301-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193274
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00164978
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.260.29.2023.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa budynku dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przy ul. Tytusa Chałubińskiego 5 we Wrocławiu – etap II polegający na dostawie i montażu windy wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi.
2. Miejsce realizacji robót budowlanych:
Budynek dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przy ul. Tytusa Chałubińskiego 5 we Wrocławiu.
3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Specyfikacji Technicznej stanowiącej załączniki:
8A–Ł do SWZ w tym:
Załącznik nr 8A - projekt budowlany podstawowy
Załącznik nr 8B - projekt budowlany – zmiany
Załącznik nr 8C - projekt budowlany – zmiany 2
Załącznik nr 8D – decyzje pozwolenia na budowę
Załącznik nr 8E – pozwolenia konserwatorskie
Załącznik nr 8F – PW podstawowy
Załącznik nr 8G – PW – zmiany
Załącznik nr 8H – PW – zmiany 2
Załącznik nr 8I – STWiORB
Załącznik nr 8J – przedmiary
Załącznik nr 8K – Finansowy podział elementów robót
Załącznik nr 8L – Przebieg realizacji i opis prac przewidzianych do wykonania
Załącznik nr 8Ł – Zakres winda roboty budowlano-instalacyjne
UWAGA: Przedmiar robót należy traktować jedynie jako pomocniczą formę opisu przedmiotu zamówienia. Podstawą sporządzenia oferty jest dokumentacja projektowa wraz z dokumentami pomocniczymi.
4. Zamawiający wymaga, by oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymogi zawarte w Specyfikacji Technicznej (zał. nr 8A-Ł do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45262300-4 - Betonowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45313100-5 - Instalowanie wind
45442100-8 - Roboty malarskie
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ww. postępowanie zostało unieważnione zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 Pzp (w związku z art. 259 i 266 Pzp), ponieważ nie złożono w nim żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |