Przedsięwzięcie pn: Odprowadzenie i zagospodarowanie nadmiaru wód opadowych i roztopowych z zaprojektowanego zbiornika retencyjnego na potrzeby Parku Przemysłowego w podstrefie Miękinia
Gmina Miękinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00062082
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00062082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-24 11:46
- Lokalizacja
- Miękinia, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c15730de-3ccf-4348-858e-7fcceea59a31
- Identyfikator
- 9131502020
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejNadzór nad robotami budowlanymiNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
2 przyznane
BUDIMEX SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
20 245 090,29 PLNENVI KONSULTING MAREK GAZDA, LUCYNA STECUŁA S.C.Brzeg, PL · lot 1
193 602 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00062082 z dnia 2025-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedsięwzięcie pn:
Odprowadzenie i zagospodarowanie nadmiaru wód opadowych
i roztopowych z zaprojektowanego zbiornika retencyjnego na potrzeby Parku Przemysłowego w podstrefie Miękinia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miękinia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935046
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 41
1.5.2.) Miejscowość: Miękinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-330
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 717359228
1.5.8.) Numer faksu: 717336400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miekinia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miekinia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c15730de-3ccf-4348-858e-7fcceea59a311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Spółka Akcyjna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 390560231
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rycerska 24
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lsse.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: lsse.eu
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedsięwzięcie pn:Odprowadzenie i zagospodarowanie nadmiaru wód opadowych
i roztopowych z zaprojektowanego zbiornika retencyjnego na potrzeby Parku Przemysłowego w podstrefie Miękinia
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c15730de-3ccf-4348-858e-7fcceea59a31
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00062082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052307/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Przedsięwzięcie pn: Odprowadzenie i zagospodarowanie nadmiaru wód opadowych i roztopowych z zaprojektowanego zbiornika retencyjnego na potrzeby Parku Przemysłowego w podstrefie Miękinia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411277
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 24359500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia w części 1 jest zaprojektowanie i budowa układu zbiorników retencyjno-infiltracyjnych wraz z układem rowów, których zadaniem jest odprowadzenie oraz zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych z terenu Parku Przemysłowego w Podstrefie Miękinia Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wody opadowe i roztopowe pochodzące z terenu Parku Przemysłowego gromadzone będą w zbiorniku retencyjnym (zbiornik będący przedmiotem odrębnego postępowania), z którego odprowadzane będą poprzez układ rowów otwartych do zbiorników retencyjno-infiltracyjnych zlokalizowanych na terenie miejscowości Kadłub (gm. Miękinia).2) Podstawą do realizacji przedmiotu zamówienia jest opracowany Program Funkcjonalno-Użytkowy (zwany dalej: PFU) stanowiący załącznik nr do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 24059500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia w części 2 jest prowadzenie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją Przedsięwzięcia wskazanego w ust. 1. Szczegóły przedsięwzięcia zawiera PFU, stanowiące załącznik do SWZ.2) Nadzór inwestorski musi być wykonany zgodnie z polskim prawem budowlanym, w szczególności z art. 25, 26 i 27 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane wraz z przepisami wykonawczymi, Polskimi Normami, warunkami uzgodnień oraz zgodnie z pozwoleniem na budowę i dokumentacją projektową.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 300000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20245090,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20585953,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20245090,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDIMEX S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261003187
7.3.3) Ulica: Siedmiogrodzka 9
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-204
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
cały zakres robót z wyłączeniem: części robót bitumicznych oraz koordynacji i kierowania robotami w ramach Generalnego Wykonawstwa oraz robót przewidzianych do samodzielnego wykonania przez Wykonawcę w SWZ
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20245090,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193602,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252765,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193602,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENVI KONSULTING s.c. Marek Gazda, Lucyna Stecuła
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471917575
7.3.3) Ulica: J. Brzechwy 3
7.3.4) Miejscowość: Brzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 49-305
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193602,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące
| 2025-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |