Modernizacja wentylacji mechanicznej w budynku Krytej Pływalni w Bochni
GMINA MIASTA BOCHNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00193640
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00193640/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-26 13:17
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24a38922-a85f-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 8681001825
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00193640 z dnia 2023-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wentylacji mechanicznej w budynku Krytej Pływalni w Bochni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA BOCHNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661033
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 014 61-49-100
1.5.8.) Numer faksu: 014 61-18-399
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bochnia.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-24a38922-a85f-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja wentylacji mechanicznej w budynku Krytej Pływalni w Bochni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24a38922-a85f-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193640
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00034241/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Modernizacja wentylacji mechanicznej w budynku Krytej Pływalni w Bochni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00088817
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 569500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest wykonanie w formule zaprojektuj
i wykonaj zadanie inwestycyjne pn.: Modernizacja wentylacji mechanicznej w budynku Krytej Pływalni w Bochni.
2. Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej wymaganej do realizacji zadania, wykonanie robót polegających na demontażu istniejącej centrali wentylacyjnej obsługującej halę basenową i montażu w jej miejsce centrali wentylacyjno – klimatyzacyjnej o wysokiej efektywności energetycznej w tym dostosowanie instalacji wentylacyjnej, ciepła technologicznego i elektrycznej do potrzeb nowej centrali wentylacyjno – klimatyzacyjnej.
3. Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach.
etap I
- projektowanie
1) wykonanie dokumentacji projektowej zgodnie z opisem programu funkcjonalno – użytkowego;
2) uzyskanie wymaganych prawem decyzji, zezwoleń oraz opinii;
etap II
- wykonanie na podstawie w/w dokumentacji robót w zakresie obejmującym
1) demontaż istniejących central wentylacyjnych obsługujących hale basenową;
2) montaż nowej specjalistycznej basenowej centrali wentylacyjno – klimatyzacyjnej;
3) podłączenie do nowej centrali systemu kanałów wentylacyjnych, instalacji elektrycznej, instalacji ciepła technologicznego oraz odprowadzenia skroplin;
4) uruchomienie zamontowanych urządzeń i instalacji;
5) wykonanie robót budowlanych w pełnym zakresie wraz z przeprowadzeniem wszystkich niezbędnych odbiorów i dopuszczenia do użytkowania obiektu po modernizacji;
6) przeprowadzenie wymaganych pomiarów i badań.
4. Wykonawca jest zobowiązany do pełnienia nadzoru autorskiego w czasie wykonywania robót budowlanych oraz do dnia upływu okresu gwarancji na roboty budowlane, bez naliczania dodatkowych kosztów.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) program funkcjonalno – użytkowy wraz z załącznikami, obejmujący opis przedsięwzięcia inwestycyjnego, przeznaczenie robót budowlanych oraz stawiane wymagania techniczne, ekonomiczne, architektoniczne, materiałowe i funkcjonalne;
2) archiwalna dokumentacja architektoniczno-budowlana krytej pływalni
3) raport z audytu energetycznego
4) wzór umowy;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
48100000-9 - Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli
31720000-9 - Urządzenia elektromechaniczne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45350000-5 - Instalacje mechaniczne
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
50710000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych
48150000-4 - Pakiety oprogramowania do kontroli przemysłowej
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne
50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
48151000-1 - Komputerowy system sterujący
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 644520,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 849740,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 644520,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AP ELBAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368960410
7.3.3) Ulica: 03-257
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-257
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 644520,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 105 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązany jest do zrealizowania zadania w terminie:1) etap I: wykonanie i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji projektowej wraz
z pozostałymi elementami tego etapu do 28 dni od podpisania umowy
2) etap II - wykonanie robót budowlanych do 105 dni od podpisania umowy przy założeniu, że obiekt będzie wyłączony z
eksploatacji nie dłużej, niż przez 2 tygodnie. W pozostałym okresie obiekt będzie funkcjonował normalnie i prace związane z
realizacją zadania należy organizować tak, aby nie kolidowały z bieżącą eksploatacją.
| 2023-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |