Na zawarcie umowy ramowej na remont lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Łodzi .

Zarząd Lokali Miejskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00193668
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00193668/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-26 13:26
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6c8c4c3-b1d7-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
7252122232
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

1 przyznane

Umowa ramowa zawarta z 9 wykonawcamiUmowa ramowa zawarta z 9 wykonawcami, PL · lot 0
8 576 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00193668 z dnia 2023-04-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Na zawarcie umowy ramowej na remont lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Łodzi .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Lokali Miejskich

1.3.) Oddział zamawiającego: ZLM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363752546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Kościuszki 47

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-514

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zlm@zlm.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlm.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zlm_lodz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrowanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Umowy ramowej

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Na zawarcie umowy ramowej na remont lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Łodzi .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6c8c4c3-b1d7-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193668

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007969/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Umowa ramowa na wykonanie remontów 200 lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00104634

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.32.2023

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej obejmującej wykonywanie ok. 300 remontów lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Łodzi w branży ogólnobudowlanej, elektrycznej i instalacyjnej. Zamawiający zamierza zawrzeć umowę ramową na realizację zamówienia maksymalnie z 9 wykonawcami, spełniającymi warunki udziału w postępowaniu i oferującymi najkorzystniejsze warunki w kryteriach oceny ofert i których stawka roboczogodziny z narzutami brutto nie przekracza 51,04 zł brutto. W przypadku, gdy ofertę w postępowaniu złoży mniej niż 9 wykonawców, Zamawiający podpisze umowę ramową ze wszystkimi wykonawcami, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu i nie podlegają wykluczeniu i których stawka roboczogodziny z narzutami brutto nie przekracza 51,04 zł brutto. W przypadku gdy kilka ofert np. od 8 lub 9 pozycji w przyznanej punktacji będą przedstawiały taką samą ilość punktów w kolejności będzie decydowała ilość wskazana przez wykonawcę, im większa ilość osób tym korzystniejsza oferta. Zamawiający w miarę swoich potrzeb będzie sukcesywnie wysyłał zlecenia do Wykonawców, z którymi podpisana zostanie umowa ramowa na wykonanie remontów lokali. Składniki cenotwórcze zawarte w ofercie Wykonawcy nie mogą ulec zmianie przy rozliczeniu roboty budowlanej. Zasady stworzenia rankingu wykonawców, zlecania remontów lokali, kolejność zlecania remontów i ich ilość opisuje § 3 projektu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 18

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 18

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8576000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Umowa ramowa zawarta z 9 wykonawcami

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Umowa ramowa zawarta z 9 wykonawcami

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322204918 7251761964 7291019662 7321914983 7272836710 7292689034 729-244-07-31 833-139-69-93

7.3.4) Miejscowość: Umowa ramowa zawarta z 9 wykonawcami

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8576000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa ramowa z 9 wykonawcami:
1) ALAN-BUD ALAN POCZEKAJ, ul. Łódzka 82A m. 265, 95-100 Zgierz
2) MONAX MONIKA SUSKA-BARTCZAK, ul. Wiosny Ludów 76A, 95-100 ZGIERZ
3) P.P.H.U. POLMEK MAŁGORZATA KALETA, 93-480 Łódź, ul. Kawowa 12/1
4) Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Bartczak, ul. Wiosny Ludów 76a, 95-100 Zgierz
5) HANA-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 94-007 Łódź, ul. Maratońska 83/36
6) PRO-BART BARTŁOMIEJ BARTCZAK, 92-417 ŁÓDŹ, UL. OPOLCZYKA 21B M.12
7) Konsorcjum: TOM-BUD Tomasz Lach, 93-473 Łódź, ul. Hoffmanowej 22a; Maribud Beata Kaźmierczak, 93-473 Łódź, ul. Hoffmanowej 22a
8) F.H.U Wikant Emilia Magnuska, ul. Popiełuszki 27 m 8, 94-052 Łódź
9) WP LOGISTIC SP. Z O.O., ul. Łąkowa 7B, 90-562 Łódź
2023-04-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane