„Budowa parkingu na posesji Przedszkola Miejskiego nr 3”
Gmina Miasto Świdnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00193717
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00193717/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-26 13:38
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c130638-bcb2-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 8840024797
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00193717 z dnia 2023-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa parkingu na posesji Przedszkola Miejskiego nr 3”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Świdnica
1.3.) Oddział zamawiającego: Prezydent Miasta Świdnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000579589
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 49
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@um.swidnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.swidnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umswidnica.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa parkingu na posesji Przedszkola Miejskiego nr 3”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c130638-bcb2-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193717
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044490/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa parkingu na posesji Przedszkola Miejskiego nr 3 w Świdnicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00123272
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P-30/III/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę parkingu na terenie Miejskiego Przedszkola nr 3 w Świdnicy przy ulicy Okrężnej 30 w ramach zadania pn.:
„Budowa parkingu na posesji Przedszkola Miejskiego nr 3”.
2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa sporządzona przez Pracownię projektową mgr inż. Adrian Jarząbek, znajdującą się w Świdnicy przy ulicy St. Wyspiańskiego 4a, składająca się z projektów: zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlanego i technicznego.
3. Zakres prac:
- oznakowanie drzew(strefy ochrony drzew) i zabezpieczenie drzew, w szczególności cisu pospolitego (Pomnik Przyrody),
- rozebranie nawierzchni z asfaltu i betonu, krawężników, oporników oraz podbudowy
z kruszywa,
- ręczna rozbiórka betonowego zbiornika na wodę oraz ogrodzenia,
- wykonanie przepustu z rury o śr. 250 mm na gł. ok. 1 m,
- wykonanie podbudowy,
- wykonanie nowych nawierzchni i krawężników,
- wykonanie nowych miejsc postojowych oraz dwóch placów postojowych
o nawierzchni z grafitowych płyt ażurowych o gr. 8 cm,
- wykonanie drogi manewrowej o nawierzchni z szarej kostki betonowej o gr. 8 cm,
- montaż boksu śmietnikowego o szerokości 3,0x3,0 m,
- montaż ogrodzenia panelowego.
4. Dokumentacja w wersji papierowej jest do wglądu w siedzibie Zamawiającego – Urząd Miejski w Świdnicy, ul. Armii Krajowej nr 49, Wydział Przetargów i Inwestycji Miejskich – pok. 108.
5. Przedmiot zamówienia zlokalizowany jest w Świdnicy przy ulicy Okrężnej 30 w obrębie geodezyjnym 0003 Fabryczna, na działce nr 1009.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
44112100-9 - Wiaty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179637,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244277,42 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179637,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OLTOM Roboty ZiemneTomasz Kuźma
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842713288
7.3.3) Ulica: Ul. Bolesława Śmiałego 19/9
7.3.4) Miejscowość: Świdnica
7.3.5) Kod pocztowy: 58-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179637,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2023-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |