Termomodernizacja Szkoły Podstawowej Szkoły Podstawowej w Krasnowie, wraz z modernizacją instalacji oświetleniowej oraz wytworzenia energii elektrycznej

Gmina Sejny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00193794
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00193794/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-26 13:50
Lokalizacja
Sejny, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1f46c9f2-c184-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
8442143456
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty izolacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówSłoneczne moduły fotoelektryczneUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPA IZOTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSuwałki, PL · lot 0
4 674 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00193794 z dnia 2023-04-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej Szkoły Podstawowej w Krasnowie, wraz z modernizacją instalacji oświetleniowej oraz wytworzenia energii elektrycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sejny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671142

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jerzego Grodzińskiego, 1

1.5.2.) Miejscowość: Sejny

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-500

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.sejny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.sejny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej Szkoły Podstawowej w Krasnowie, wraz z modernizacją instalacji oświetleniowej oraz wytworzenia energii elektrycznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f46c9f2-c184-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193794

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040619/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Krasnowie, wraz z modernizacją instalacji oświetleniowej oraz wytworzenia energii elektrycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00132229

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3845528,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i buduj w ramach realizacji inwestycji dotyczącej wykonania termomodernizacji Szkoły Podstawowej w Krasnowie wraz z modernizacją instalacji oświetleniowej oraz wytworzenia energii elektrycznej. Szkoła jest zlokalizowana na działce o nr. ewid. 5/11, obręb 0015 Krasnowo, jednostka ewidencyjna 200905_2, gmina Sejny, województwo podlaskie.
Roboty obejmują:
a) wymianę instalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem instalacji pompy ciepła;
b) montaż zaworów cyrkulacyjnych, wymianę instalacji ciepłej wody użytkowej, montaż izolacji i baterii energooszczędnych;
c) ocieplenie dachu wraz z wymianą pokrycia;
d) ocieplenie ścian zewnętrznych nadziemia, piwnicznych i fundamentowych;
e) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej;
f) wymianę opraw oświetleniowych;
g) montaż instalacji fotowoltaicznej (moc 40 kWp);
h) wymianę rozdzielnic, WLZ-ów, montaż odpowiednich zabezpieczeń nadprądowych, różnicowoprądowych oraz przeciwprzepięciowych (zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i bezpieczeństwa technicznego oświetlenia);
i) wymianę instalacji elektrycznej gwarantowanej w obrębie pracowni komputerowej;
j) wymianę instalacji dzwonkowej;
k) wymianę instalacji odgromowej;
l) wyniesienie układu pomiarowego na zewnątrz budynku wraz z głównym wyłącznikiem pożarowym prądu;
m) wymianę instalacji niskoprądowych:
- instalacji sieci komputerowej wraz z telefoniczną;
- instalacji telewizji dozorowej;
- instalacji RTV;
- instalacji sygnalizacji włamania i napadu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4674000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7244700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4674000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA IZOTERM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389740540

7.3.4) Miejscowość: Suwałki

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

dokumentacja projektowa, konstrukcja dachu, roboty dekarskie, roboty elektryczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4674000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-04-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane