Rozbudowa i modernizacja drogi powiatowej nr 1533 K Stary Sącz – Przysietnica – Barcice w miejscowościach Stary Sącz, Moszczenica Niżna i Przysietnica

POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00194024
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00194024/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-26 14:40
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32f27691-ca3d-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
7343544080
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie oznakowania drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00194024 z dnia 2023-04-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i modernizacja drogi powiatowej nr 1533 K Stary Sącz – Przysietnica – Barcice w miejscowościach Stary Sącz, Moszczenica Niżna i Przysietnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893180

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 136

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 442 64 88

1.5.8.) Numer faksu: 18 442 63 45

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.nowy-sacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.nowy-sacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32f27691-ca3d-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i modernizacja drogi powiatowej nr 1533 K Stary Sącz – Przysietnica – Barcice w miejscowościach Stary Sącz, Moszczenica Niżna i Przysietnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32f27691-ca3d-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00194024

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00077715/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Rozbudowa i modernizacja drogi powiatowej nr 1533 K Stary Sącz - Przysietnica - Barcice w m. Stary Sącz, Moszczenica Niżna i Przysietnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00156631

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD–ZAM.261.17.2023.WZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5030235,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część 1 (etap I) – budowa mostu w km 8+376 drogi powiatowej nr 1533 K wraz z rozbudową drogi na dojazdach w miejscowości Przysietnica obejmująca w szczególności następujące roboty:
a. Roboty rozbiórkowe (w tym rozbiórka istniejącego mostu),
b. Budowa mostu tymczasowego (objazdowego),
c. Budowa nowego mostu w km 8+376 drogi powiatowej na potoku Przysietnickim,
d. Rozbudowa drogi powiatowej na dojazdach do mostu,
e. Przebudowa zjazdów,
f. Przebudowa istniejącej kanalizacji deszczowej,
g. Przebudowa istniejących sieci (teletechnicznej, elektroenergetycznej, sanitarnej oraz wodociągowej),
h. Budowa kanału technologicznego,
i. Roboty towarzyszące i wykończeniowe.
2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ – dokumentacja techniczna składająca się z następujących opracowań:
2.1 Dokumentacja projektowa,
2.2 Przedmiar robót (stanowiący materiał poglądowy – pomocniczy do wyceny oferty),
2.3 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

4.5.5.) Wartość części: 2714616,26 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część 2 (etap II) – modernizacja drogi powiatowej nr 1533 K w km 0+820 – 1+840 w miejscowości Stary Sącz i Moszczenica obejmująca zaprojektowanie i wykonanie następujących robót budowlanych:
a. Wymiana nawierzchni jezdni wraz z podbudową,
b. Odtworzenie istniejących chodników oraz budowa nowych odcinków chodnika wraz z odwodnieniem,
c. Oznakowanie poziome i pionowe,
d. Budowa 2 przejść dla pieszych z dedykowanym oświetleniem i oznakowaniem aktywnym.
2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ – dokumentacja techniczna składająca się z następujących opracowań:
2.1. Program funkcjonalno-użytkowy wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 2315619,51 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4096758,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6557933,72 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4425229,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6736225,12 PLN

2023-04-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane