Termomodernizacja Ośrodka Kultury wraz rewitalizacją przyległego terenu parku miejskiego i obiektów sportowych

GMINA MIEJSKA ZAWIDÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00194073
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00194073/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-26 15:04
Lokalizacja
Zawidów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5538e13d-c270-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
6151806715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskie i szklarskieRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazoweRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania parków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00194073 z dnia 2023-04-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja Ośrodka Kultury wraz rewitalizacją przyległego terenu parku miejskiego i obiektów sportowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ZAWIDÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC ZWYCIĘSTWA

1.5.2.) Miejscowość: Zawidów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-970

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zps@zawidow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zawidow.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gm_zawidow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja Ośrodka Kultury wraz rewitalizacją przyległego terenu parku miejskiego i obiektów sportowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5538e13d-c270-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00194073

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025673/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja Ośrodka Kultury wraz rewitalizacją przyległego terenu parku miejskiego i obiektów sportowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w których skład wchodzi:
- Termomodernizacja obejmująca remont oraz docieplenie budynku Ośrodka Kultury w Zawidowie wraz z remontem wewnętrznych instalacji sanitarnych oraz elektrycznych.
- Budowa kortu tenisowego na dz. nr 97, Obr. I-Zawidów
- Rewitalizacja parku miejskiego zlokalizowanego na dz. nr 86, Obr. I-Zawidów

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny ofert złożonych w postępowaniu przekraczają kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5970000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6150000 PLN

2023-04-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane