Modernizacja placów zabaw przy jednostkach oświatowych - Wymiana nawierzchni bezpiecznych

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00194085
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00194085/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-26 15:11
Lokalizacja
Stalowa Wola, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb87d705-d20b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8652572459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gleby

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00194085 z dnia 2023-04-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placów zabaw przy jednostkach oświatowych - Wymiana nawierzchni bezpiecznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A

1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb87d705-d20b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placów zabaw przy jednostkach oświatowych - Wymiana nawierzchni bezpiecznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb87d705-d20b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00194085

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042222/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Wymiana nawierzchni bezpiecznej placu zabaw

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00161809

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-II.271.77.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 250600,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja placów zabaw przy jednostkach oświatowych - Wymiana nawierzchni bezpiecznych
2. Zasadniczy zakres robót obejmuje prace związane z wymianą parkietów według poniższego zestawienia.
1.) Publiczna Szkoła podstawowa Nr 9 w Stalowej Woli:
• Demontaż istniejącej nawierzchni bezpiecznej z płyt poliuretanowych o wymiarach 500x500 gr. 8cm – 255m2
• Rozebranie warstwy stabilizującej cementowo-piaskowej gr. 6cm – 255m2
• Profilowanie terenu po demontażu nawierzchni – 255m2
• Uzupełnienie podbudowy z miału kamiennego frakcji 2-8mm warstwa górna po zagęszczeniu 6cm – 255m2
• Wykonanie nawierzchni bezpiecznej (warstwa dolna) – granulat gumowy SBR, frakcja 6-12mm:
o Dla całego placu zabaw grubość 7,0cm
• Wykonanie nawierzchni bezpiecznej (warstwa górna) EPDM kolor (do ustalenia z dyrekcją) frakcja 1-3,5mm grubość 1,5cm
• Oczyszczenie terenu prowadzenia prac
2.) Publiczna Szkoła podstawowa Nr 5 w Stalowej Woli:
• Demontaż istniejącej nawierzchni bezpiecznej z płyt poliuretanowych o wymiarach 500x500 gr. 8cm – 238m2
• Rozebranie warstwy stabilizującej cementowo-piaskowej gr. 6cm – 238m2
• Profilowanie terenu po demontażu nawierzchni – 238m2
• Uzupełnienie podbudowy z miału kamiennego frakcji 2-8mm warstwa górna po zagęszczeniu 6cm – 238m2
• Wykonanie nawierzchni bezpiecznej (warstwa dolna) – granulat gumowy SBR, frakcja 6-12mm:
o Dla całego placu zabaw grubość 7,0cm
• Wykonanie nawierzchni bezpiecznej (warstwa górna) EPDM kolor (do ustalenia z dyrekcją) frakcja 1-3,5mm grubość 1,5cm
• Oczyszczenie terenu prowadzenia prac

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

gdyż kwota najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia bez możliwości zwiększenia tej kwoty w budżecie. Centralny Zamawiający w toku postępowania nie odrzucił żadnej oferty Wykonawców

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 286000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360144 PLN

2023-04-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane