Naprawy bieżące dróg gruntowych na terenie Gminy Dywity w 2023r
Gmina Dywity
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00194550
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-27 08:48
- Lokalizacja
- Dywity, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393851950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wykonawcy
2 przyznane
RYSZARD WITKIEWICZSpręcowo, PL
210 000 PLNKATARZYNA SONTOWSKASętal 66, PL
210 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.