Budowa tężni solankowej

URZĄD GMINY SOSNOWICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00194642
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00194642/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-27 09:11
Lokalizacja
Sosnowica, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9f9ef10-d2c1-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
5651023950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00194642 z dnia 2023-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY SOSNOWICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000545797

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Spokojna 10

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowica

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-230

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sosnowica@sosnowica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowa.sosnowica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.sosnowica.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa tężni solankowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9f9ef10-d2c1-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00194642

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052907/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa tężni solankowej w Gminie Sosnowica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00163811

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje budowę tężni solankowej w msc. Sosnowica dz. Nr 78/13

Zakres przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji budowlano-technicznej i obejmuje między innymi następujące roboty i elementy robót:
1. Roboty przygotowawcze, pomocnicze i towarzyszące
2. Roboty ziemne
3. Roboty betoniarskie i zbrojarskie
4. Wykonanie drewnianej konstrukcja altany
5. Krycie dachu papą, gontem bitumicznym, obróbki blacharskie
6. Utwardzenie terenu - nawierzchnie z kostki brukowej betonowej
7. Dostawa i montaż rdzenia tężni wraz z dostawą technologii
8. Przyłącze wodociągowe
9. Zasilanie elektroenergetyczne i instalacja elektryczna
10. Zagospodarowanie terenu
11. Wszelkie inne prace konieczne do wykonania zamówienia nieujęte bezpośrednio w dokumentacji, a niezbędne do wykonania ze względu na: cel projektu, zasady wiedzy techniczno-budowlanej, sztukę budowlaną, normy i przepisy prawa.


Zakres robót określają: Projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno-budowlany projekt techniczny, STWOIR, przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2023-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane