Modernizacja nawierzchni boiska przy LXIV LO Witkacego w ramach budżetu obywatelskiego

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Żoliborz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00194879
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00194879/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-27 10:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ccb59b6f-bc2c-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
01525966300186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00194879 z dnia 2023-04-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni boiska przy LXIV LO Witkacego
w ramach budżetu obywatelskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Żoliborz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525966300186

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 6/8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-627

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Zoliborz.WZP@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zoliborz.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja nawierzchni boiska przy LXIV LO Witkacego
w ramach budżetu obywatelskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccb59b6f-bc2c-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00194879

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00002712/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja nawierzchni boiska przy LXIV LO Witkacego - w ramach budżetu obywatelskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00125533

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-XVIII-WZP.271.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 325203,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 325154,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja boiska wielofunkcyjnego (boisko do gry w piłkę nożną, siatkową, koszykówkę i piłkę ręczną). Boisko będzie realizowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego pod nazwą "Modernizacja nawierzchni boiska przy LXIV LO Witkacego”.
W ramach zadania do wykonania będzie:
- naprawa podbudowy boiska w celu uzyskania właściwych parametrów, w tym spadku,
- wymiana nawierzchni poliuretanowej boiska o wymiarach 45 x 22 m;
- malowanie linii boisk do gry w piłkę nożną, siatkową, piłkę ręczną i koszykówkę (wymalowanie linii w poprzek boiska w celu utworzenia dwóch boisk do gry w koszykówkę);
- wymiana i doposażenie boiska w:
• bramki do gry w piłkę ręczną i nożną,
• konstrukcję i zestaw systemowy do gry w piłkę siatkową,
• zestaw systemowy do gry w koszykówkę – 2 komplety,
- oczyszczenie i pomalowanie istniejących piłkochwytów;
- umieszczenie tablic informujących z regulaminem oraz z podaniem godzin dostępności boiska dla mieszkańców;
- remont i udrożnienie odwodnienia boiska;
- oznaczenie obiektu i urządzeń logo Budżetu Obywatelskiego -
- opracowanie i przekazanie dokumentacji powykonawczej (w skład której wejdą: opis i technologia zrealizowanych prac, atesty/certyfikaty na wbudowane materiały i urządzenia, wymagane prawem protokoły i oświadczenia), w 1 egz. + 1 egz. na płycie CD.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta, tj. oferta nr 6 złożona przez Wykonawcę: TORAKOL Sp. z o.o., ul. Słoneczna 24 a, 88-210 Radziejów, swoją ceną: 405 045,15 zł brutto, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 399 939,99 zł brutto.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 405045,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 456357,06 PLN

2023-04-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane