Modernizacja dróg Powiatu Ostrzeszowskiego na drogach: nr 5594P, nr 5313P, nr 5583P, nr 5584P, 5591P, nr 5595P, nr 5592P, 5587P
Powiat Ostrzeszowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00195891
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00195891/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-27 13:26
- Lokalizacja
- Ostrzeszów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-495e5ccb-bf16-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 5140201793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie budowy autostrad, drógUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne
Wykonawcy
1 przyznane
HENRYK MOCNYBłaszki, PL · lot 0
9 915 120,02 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00195891 z dnia 2023-04-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg Powiatu Ostrzeszowskiego na drogach: nr 5594P, nr 5313P, nr 5583P, nr 5584P, 5591P, nr 5595P, nr 5592P, 5587P
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Ostrzeszowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854777
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 31
1.5.2.) Miejscowość: Ostrzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 0627320040
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatostrzeszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatostrzeszowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatostrzeszowski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg Powiatu Ostrzeszowskiego na drogach: nr 5594P, nr 5313P, nr 5583P, nr 5584P, 5591P, nr 5595P, nr 5592P, 5587P2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-495e5ccb-bf16-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00195891
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053958/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja dróg Powiatu Ostrzeszowskiego na drogach: nr 5594P, 5313P, 5583P, 5584P, 5591P, 5595P, 5592P, 5587P
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00129923
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DP.272.2.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na:
Modernizacja dróg Powiatu Ostrzeszowskiego na drogach: nr 5594P, nr 5313P, nr 5583P, nr 5584P, 5591P, nr 5595P, nr 5592P, 5587P.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w:
(1) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót;
(2) Przedmiary robót i kosztorysy ofertowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9915120,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13125199,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9915120,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowy Dróg Henryk Mocny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6180018481
7.3.3) Ulica: Polna 29
7.3.4) Miejscowość: Błaszki
7.3.5) Kod pocztowy: 98-235
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9915120,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2023-04-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |