Zapewnienie usług eksperckich obejmujących kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów [...]
Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00062517
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00062517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-24 12:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b60bc828-c56d-4995-997b-f194f38b2a8a
- Identyfikator
- 5250008695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
INDIRA LACHOWICZHańczowa, PL · lot 0
48 900 PLNINDIRA LACHOWICZHańczowa, PL · lot 1
55 800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00062517 z dnia 2025-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zapewnienie usług eksperckich obejmujących kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i
otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów [...]
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000178235
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Górczewska 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-180
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ibe.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ibe.edu.pl/index.php/zamowienia-publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b60bc828-c56d-4995-997b-f194f38b2a8a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zapewnienie usług eksperckich obejmujących kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania iotagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów [...]
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b60bc828-c56d-4995-997b-f194f38b2a8a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00062517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FERS.01.06-IP.05-0002/23 „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027 (FERS)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639194
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IBE/62/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 152281,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obszar 1. Języki obce nowożytnePrzedmiotem zamówienia jest wybranie Wykonawcy, który będzie dysponował zespołem ekspertów merytorycznych, którzy pod przewodnictwem lidera zespołu ekspertów wskazanego przez Wykonawcę, wykonają zadania opisane w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ stanowi załącznik nr 7 do SWZ) obejmujące: kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów w obszarze języków obcych nowożytnych w projekcie pn. „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży. Zamawiający szacuje, że na realizację zamówienia w obszarze 1. Języków obcych nowożytnych zostanie poświęcone łącznie 235 godzin zegarowych, zgodnie z podziałem wskazanym w pkt. 3.2.6 OPZ (str. 18-19 OPZ stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ).
Zamówienie będzie realizowane przez Zespół składający się łącznie z 3 ekspertów merytorycznych: 1 eksperta-lidera oraz 2ekspertów merytorycznych i będzie przebiegać w 4 etapach:
Etap 1 – Kwerenda, analiza i dokonanie wyboru materiałów
Etap 2 – Weryfikacja i wybór materiałów do otagowania.
Etap 3 – Tagowanie materiałów niewymagających dostosowań merytorycznych i cyfrowych.
Etap 4 – Dostosowanie merytoryczne i dostosowanie cyfrowe materiałów oraz tagowanie materiałów dostosowywanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 50052,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obszar 2. wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnejPrzedmiotem zamówienia jest wybranie Wykonawcy, który będzie dysponował zespołem ekspertów merytorycznych, którzy pod przewodnictwem lidera zespołu ekspertów wskazanego przez Wykonawcę, wykonają zadania opisane w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ stanowi załącznik nr 7 do SWZ) obejmujące: kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów w obszarze wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej w projekcie pn. „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży. Zamawiający szacuje, że na realizację zamówienia w obszarze 2. wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej zostanie poświęcone łącznie 257,5 godzin zegarowych, zgodnie z podziałem wskazanym w pkt. 3.2.6 OPZ (str. 18-19 OPZ stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ).
Zamówienie będzie realizowane przez Zespół składający się łącznie z 3 ekspertów merytorycznych: 1 eksperta-lidera i 2 ekspertów merytorycznych i będzie przebiegać w 4 etapach:
Etap 1 – Kwerenda, analiza i dokonanie wyboru materiałów
Etap 2 – Weryfikacja i wybór materiałów do otagowania.
Etap 3 – Tagowanie materiałów niewymagających dostosowań merytorycznych i cyfrowych.
Etap 4 – Dostosowanie merytoryczne i dostosowanie cyfrowe materiałów oraz tagowanie materiałów dostosowywanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 57036,25 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obszar 3. wychowawczo- profilaktycznyPrzedmiotem zamówienia jest wybranie Wykonawcy, który będzie dysponował zespołem ekspertów merytorycznych, którzy pod przewodnictwem lidera zespołu ekspertów wskazanego przez Wykonawcę, wykonają zadania opisane w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ stanowi załącznik nr 7 do SWZ) obejmujące: kwerendę, analizę, wybór materiałów, stworzenie systemu katalogowania i otagowanie materiałów oraz dostosowanie merytoryczne i cyfrowe zasobów w obszarze wychowawczo- profilaktycznym w projekcie pn. „Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży. Zamawiający szacuje, że na realizację zamówienia w obszarze 3. wychowawczo- profilaktycznym zostanie poświęcone łącznie 195 godzin zegarowych, zgodnie z podziałem wskazanym w pkt. 3.2.6 OPZ (str. 18-19 OPZ stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ).
Zamówienie będzie realizowane przez Zespół składający się łącznie z 3 ekspertów merytorycznych: 1 eksperta-lidera i 2 ekspertów merytorycznych i będzie przebiegać w 4 etapach:
Etap 1 – Kwerenda, analiza i dokonanie wyboru materiałów
Etap 2 – Weryfikacja i wybór materiałów do otagowania.
Etap 3 – Tagowanie materiałów niewymagających dostosowań merytorycznych i cyfrowych.
Etap 4 – Dostosowanie merytoryczne i dostosowanie cyfrowe materiałów oraz tagowanie materiałów dostosowywanych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 43192,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49350,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOP Indira Lachowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261252039
7.3.3) Ulica: Hańczowa 28
7.3.4) Miejscowość: Hańczowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56962,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOP Indira Lachowicz,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5261252039
7.3.4) Miejscowość: Hańczowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona w postępowaniu oferta podlegała odrzuceniu z uwagi na niespełnianie warunków postepowania (art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit b Ustawy PZP)
| 2025-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |