USŁUGI SPRZĄTANIA CZĘŚCI ZEWNĘTRZNEJ I WEWNĘTRZNEJ OBIEKTÓW PROKURATURY OKRĘGOWEJ W SOSNOWCU I JEDNOSTEK JEJ PODLEGŁYCH
PROKURATURA OKRĘGOWA W SOSNOWCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00196683
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-27 22:08
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6443558922
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątaniaUsługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeńUsługi czyszczenia urządzeń biurowychUsługi sprzątania biurUsługi w zakresie sprzątania i odkażaniaUsługi ogrodnicze
Wykonawcy
6 przyznanych
"ERA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL
43 261,56 PLN"ERA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL
43 261,56 PLNCLEAN PERFECT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
60 665,76 PLNHEMAG H.GUZIAK SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
40 147,2 PLNCLEAN PERFECT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
236 260,68 PLNHEMAG H.GUZIAK SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
61 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.