Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Cybince

Gmina Cybinka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00196796
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00196796/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-28 08:12
Lokalizacja
Cybinka, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d9744fc-d202-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
9261000593
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty remontowe i renowacyjneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyInne instalacje elektryczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaPompy grzewczeRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychSłoneczne moduły fotoelektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00196796 z dnia 2023-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Cybince

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cybinka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770416

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 5

1.5.2.) Miejscowość: Cybinka

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-108

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cybinka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cybinka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d9744fc-d202-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Cybince

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d9744fc-d202-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00196796

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041472/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Cybince

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny – Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa 11 REACT-EU wspiera Lubuskie, Działania 11.1 Efektywność energetyczna – REACT-EU, w ramach kategorii interwencji Funduszy Strukturalnych: 13 – Renowacja infrastruktury publicznej dla celów efektywności energetycznej

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00163751

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP-II.271.21.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Cybince - ul. Szkolna 15, 69-108 Cybinka, dz. nr 202, obr. M. Cybinka).
2. Zakres robót obejmuje m. in.:
1) wymiana części stolarki okiennej i drzwiowej,
2) wykonanie izolacji przeciwwodnej i termoizolacji ścian fundamentowych i piwnic,
3) wykonanie termomodernizacji ścian zewnętrznych wraz z położeniem tynku strukturalnego,
4) wykonanie wzmocnienia konstrukcji dachu nad salą gimnastyczną,
5) wykonanie termomodernizacji dachów w częściach wskazanych w dokumentacji,
6) wymiana elementów wycieraczek stalowych na nowe i rusztów na studzienkach doświetlających na systemowe studzienki doświetlające,
7) renowacja balustrad,
8) przebudowa daszków nad zejściami do piwnicy,
9) wymiana opierzeń oraz wszystkich parapetów zewnętrznych oraz części parapetów wewnętrznych (w miejscu wymienianej stolarki okiennej)
10) demontaż istniejącej instalacji c. o.
11) montaż nowych pionów i podejść do grzejników, wymiana grzejników,
12) montaż węzła ciepłowniczego opartego na odnawialnych źródłach ciepła (montaż trzech pomp ciepła typu powietrze-woda), wymiana źródła ciepła systemu c.o. i c.w.u. na węzeł cieplny,
13) montaż automatyki do sterowania c.o.
14) montaż systemu monitoringu zużycia energii elektrycznej oraz cieplnej budynku,
15) montaż nowych opraw oświetleniowych ze źródłem światła LED,
16) wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku hali sportowej (o mocy 38 kW przyłączona do rozdzielnicy głównej budynku szkoły oraz o mocy 25 kW przyłączona do rozdzielnicy głównej hali sportowej)

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 6 do SWZ, na który to składają się następujące dokumenty:
1) Projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny (architektury, konstrukcji, instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznych) z częścią rysunkową oraz projekt zagospodarowania terenu,
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWIOR),
3) Przedmiary robót,
- zwane także dalej dokumentacją projektową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

42511110-5 - Pompy grzewcze

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Cybince nie złożono żadnej oferty. Zamawiający, zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity - Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 z późn. zm.) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2023-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane