Opracowanie planu ogólnego gminy Pawłów

Gmina Pawłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00062639
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00062639/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-24 12:58
Lokalizacja
Pawłów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-377acb9d-f62d-4524-8742-33930d6e91ec
Identyfikator
6641964396
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennegoUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuRóżne usługiInne usługi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00062639 z dnia 2025-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie planu ogólnego gminy Pawłów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pawłów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010582

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pawłów 56

1.5.2.) Miejscowość: Pawłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-225

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 272-16-14

1.5.8.) Numer faksu: 41 272-16-70

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@pawlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pawlow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-377acb9d-f62d-4524-8742-33930d6e91ec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie planu ogólnego gminy Pawłów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-377acb9d-f62d-4524-8742-33930d6e91ec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00062639

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00004920/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Opracowanie planu ogólnego Gminy Pawłów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00035986

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGKiP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie planu ogólnego gminy Pawłów.
Plan ogólny należy sporządzić zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności z ustawą z dnia 27 marca
2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1130) oraz aktami wykonawczymi do
tej ustawy, a także uchwałą Rady Gminy w Pawłowie Nr LVIII/599/24 z dnia 27 marca 2024 roku w sprawie przystąpienia do
sporządzenia planu ogólnego gminy Pawłów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ.
Powierzchnia opracowania obejmuje teren Gminy Pawłów - 137,4 km2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

98300000-6 - Różne usługi

98390000-3 - Inne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 24.01.2025r. o godz. 10.00 upłynął termin składania ofert w postępowaniu j.w. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta
Wobec powyższego zaszła przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
2025-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi