Sukcesywne dostawy oleju napędowego grzewczego do szkół z terenu Gminy Łęczyca w ilości około 50 000 litrów
GMINA ŁĘCZYCA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00445744
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00445744/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-06 05:51
- Lokalizacja
- Łęczyca, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92ccc3c3-6d6a-4597-839a-1212f81467b6
- Identyfikator
- 7752407742
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00445744 z dnia 2024-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy oleju napędowego grzewczego do szkół z terenu Gminy Łęczyca w ilości około 50 000 litrów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁĘCZYCA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015767
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Konopnickiej 14
1.5.2.) Miejscowość: Łęczyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 24/388 21 17
1.5.8.) Numer faksu: 24/388 37 65
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaleczyca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminaleczyca.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_leczyca1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy oleju napędowego grzewczego do szkół z terenu Gminy Łęczyca w ilości około 50 000 litrów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92ccc3c3-6d6a-4597-839a-1212f81467b6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445744
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062107/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywne dostawy oleju napędowego grzewczego do szkół z terenu Gminy Łęczyca w ilości około 80 000 litrów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00424456
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 215000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego grzewczego do szkół z terenu gminy Łęczyca w ilości około 50 000 litrów.
Dostawy oleju będą następować w zależności od potrzeb Zamawiającego i spełniać będą niżej wymienione parametry:
1) wartość opałowa – nie mniej niż 42,0 MJ/kg;
2) gęstość w temp. 15 st. C maks. – 860 kg/m³;
3) temperatura zapłonu – min. 56 st. C;
4) lepkość kinematyczna w temp. 20 st. C – nie więcej jak 6,00 mm²/s;
5) zawartość siarki – nie więcej niż 0,20% (m/m);
6) barwa – czerwona.
Dostawy będą realizowane dla następujących szkół :
1) Szkoła Podstawowa w Leźnicy Małej – Leźnica Mała 36, 99-100 Łęczyca;
2) Szkoła Podstawowa w Błoniu – Błonie 33a, 99-100 Łęczyca;
3) Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Siedlcu - Siedlec 16a, 99-100 Łęczyca.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu pn.: Sukcesywne dostawy oleju napędowego grzewczego do szkół z terenu Gminy Łęczyca w ilości około 50 000 litrów, cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a nie może jej zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227550,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241080,00 PLN
| 2024-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |