Organizowanie i świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi w miejscu ich zamieszkania- Gmina Daleszyce
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W DALESZYCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00197234
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-04-28 10:05
- Lokalizacja
- Daleszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6572207946
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacji specjalnejUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi rehabilitacyjneUsługi medyczne i podobneUsługi świadczone przez pielęgniarki
Wykonawcy
4 przyznane
Mobilne Usługi Rehabilitacyjne Fizjo-Go Żaneta NowakDaleszyce, PL
77 900 PLNMobilne Usługi Rehabilitacyjne Fizjo-Go Żaneta NowakDaleszyce, PL
23 750 PLNMobilne Usługi Rehabilitacyjne Fizjo-Go Żaneta NowakDaleszyce, PL
142 500 PLNMobilne Usługi Rehabilitacyjne Fizjo-Go Żaneta NowakDaleszyce, PL
23 750 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.