"Budowa Manufaktury Spożywczej w Białogardzie jako nowej formy wsparcia dla osób przedsiębiorczych i kulinarnie uzdolnionych".
Powiat Białogardzki - Starostwo Powiatowe w Białogardzie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00197479
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00197479/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-28 10:53
- Lokalizacja
- Białogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-113f7219-d84f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6721720236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00197479 z dnia 2023-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa Manufaktury Spożywczej w Białogardzie jako nowej formy wsparcia dla osób przedsiębiorczych i kulinarnie uzdolnionych".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białogardzki - Starostwo Powiatowe w Białogardzie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920831
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 16-17
1.5.2.) Miejscowość: Białogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-bialogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-bialogard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-113f7219-d84f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa Manufaktury Spożywczej w Białogardzie jako nowej formy wsparcia dla osób przedsiębiorczych i kulinarnie uzdolnionych".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-113f7219-d84f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00197479
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018979/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa Manufaktury Spożywczej w Białogardzie jako nowej formy wsparcia dla osób przedsiębiorczych i kulinarnie uzdolnionych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00171145
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZR.272.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie Manufaktury Spożywczej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną obejmującą m.in.:
A. Zaprojektowanie Manufaktury Spożywczej, uzyskanie wszelkich uzgodnień, decyzji, warunków i pozwolenia na budowę.
B. Budowę głównego budynku Manufaktury Spożywczej, w którym zostanie zlokalizowana:
1). część przetwórcza / kuchenna i magazynowa (MS jest to kilka pomieszczeń kuchennych i przetwórczych z możliwością wytwarzania wielu produktów/artykułów o krótkich seriach):
a) pomieszczenia kuchenne, w których zostaną zlokalizowane m.in.: manufaktura wyrobów garmażeryjnych, manufaktura przetworów mięsnych, rybnych i owoców morza, manufaktura przetworów owocowo-warzywnych, manufaktura słodyczy, w tym manufaktura czekolady,
b) mała piekarnia (manufaktura chleba i wyrobów cukierniczych),
c) serowarnia (manufaktura serowarska)
d) magazyn suchy
e) magazyn chłodnia (m.in. magazyny na surowiec zwierzęcy i roślinny, magazyn wyrobów gotowych
f) część socjalna
g) komunikacja wraz z zapleczem technicznym i magazynem odpadów
2). część dystrybucyjno-sprzedażowa tj.:
a) sklep (parter)
b) restauracja (parter)
c) część szkoleniowo-konferencyjna (piętro), która będzie także pełnić funkcję konsumpcyjną wraz z zapleczem i przygotowywaniem kateringu
d) zaplecze sanitarne, pomocnicze i gospodarcze.
3). część administracyjna tj. biura Manufaktury
C. Zagospodarowanie terenu wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną, w tym budowa wyjazdu na działce nr 23/11 (Uwaga: użytkownik działki nr 23/11 wyraził zgodę).
D. Dostawa wyposażenia związanego z funkcją budynku tj. m.in. winda towarowa, agregaty chłodnicze do magazynów chłodni, systemy wentylacji i klimatyzacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212420-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy restauracji i podobnych obiektów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z faktem, że do terminu składania ofert wpłynęły dwie oferty, gdzie cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
| 2023-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |