Utrzymanie i konserwacja Miejskich Kanałów Technologicznych na terenie miasta Białegostoku oraz inwentaryzacja sieci światłowodowej (...)

Miasto Białystok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00062724
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00062724/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-24 13:09
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9596f551-6cdc-493b-8bd5-ddcbfdd7b511
Identyfikator
9662117220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji infrastruktury telekomunikacyjnej

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM OLSZEWSKIPodleńce 29d, PL · lot 0
679 381 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00062724 z dnia 2025-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie i konserwacja Miejskich Kanałów Technologicznych na terenie miasta Białegostoku oraz inwentaryzacja sieci światłowodowej (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słonimska 1

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm.zamowienia@um.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie i konserwacja Miejskich Kanałów Technologicznych na terenie miasta Białegostoku oraz inwentaryzacja sieci światłowodowej (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9596f551-6cdc-493b-8bd5-ddcbfdd7b511

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00062724

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600226

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDM-XIV.271.97.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 643180,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie i konserwacja Miejskich Kanałów Technologicznych na terenie miasta Białegostoku oraz inwentaryzacja sieci światłowodowej zarządzanej przez Zarząd Dróg Miejskich na odcinku od
skrzyżowania ul. K. Ciołkowskiego – Wiosenna do skrzyżowania ul. Legionowa – M. Skłodowskiej Zakres zamówienia obejmuje:
1) Prace konserwacyjne objęte ryczałtem miesięcznym w tym:
a) sprawdzenie i poprawienie mocowania wewnętrznych pokryw zabezpieczających,
b) uzupełnienie ubytków murarskich w studniach kablowych o powierzchni nieprzekraczającej 0,5 m2 powierzchni ściany
c) uzupełnienie brakujących lub wymiana uszkodzonych wsporników/uchwytów
d) przegląd sposobu wprowadzenia rur i ich uszczelnienie
e) konserwację elementów metalowych
f) sporządzenie raportu z dokonanych prac i opisu stanu istniejącego studni określające zakres koniecznych pracremontowych
g) wykonanie inwentaryzacji kanałów technologicznych wymienionych w załączniku nr 8 do SWZ w wersji elektronicznej – w CAD wraz z dokumentacją fotograficzną – zgodnie z zaleceniem Zamawiającego, nie później niż w terminie 10 miesięcy od dnia zawarcia umowy, h) sprawdzanie drożności rur kanalizacji teletechnicznej
i) niezwłoczne (nie dłużej niż w ciągu 2 godzin) również w nocy i dni wolne od pracy zabezpieczenie uszkodzonej studni na pomocą tablicy typu U – 21 w przypadku uszkodzenia pokrywy/ ramy zagrażającej bezpieczeństwu j) badania reflektometryczne kabli światłowodowych
k) lokalizowanie uszkodzeń światłowodów

4.5.3.) Główny kod CPV: 50332000-1 - Usługi w zakresie konserwacji infrastruktury telekomunikacyjnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 679381,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 776545,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 679381,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WERTUS ADAM OLSZEWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7191401936

7.3.3) Ulica: Podleńce 29D

7.3.4) Miejscowość: Dobrzyniewo Duże

7.3.5) Kod pocztowy: 16-002

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 679381,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi