Budowa wewnętrznej instalacji gazu oraz budowa systemowych kominów wentylacji oraz spalinowo-powietrznych w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Plac Wolności 53
Gmina Środa Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00197809
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00197809/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-28 11:52
- Lokalizacja
- Środa Śląska, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54f31dd6-d47e-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9131500156
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00197809 z dnia 2023-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wewnętrznej instalacji gazu oraz budowa systemowych kominów wentylacji oraz spalinowo-powietrznych w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Plac Wolności 53
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Środa Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 5
1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@srodaslaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srodaslaska.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://srodaslaska.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wewnętrznej instalacji gazu oraz budowa systemowych kominów wentylacji oraz spalinowo-powietrznych w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Plac Wolności 532.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54f31dd6-d47e-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00197809
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00171455
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.8-20/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A) Budowa wewnętrznych instalacji gazu.
Budowa instalacji gazu od zasuwy gazowej zlokalizowanej w pasie drogowym przed budynkiem do podejść do gazomierzy
w ilości 6 szt. zaplanowanych na parterze budynku w klatce schodowej. Po wykonaniu podejść do gazomierzy należy
wkręcić zaślepki gwintowane.
Rodzaj materiału i urządzeń, średnice rur oraz technikę łączenia rur gazowych, wykonać należy zgodnie z dokumentacja
projektową oraz specyfikacją wykonania i odbioru robót. Po wykonaniu robót przeprowadzić należy próbę szczelności
instalacji oraz sporządzić stosowny protokół z przeprowadzonej próby. Po wykonaniu robót ziemnych należy odtworzyć
chodnik z kostki granitowej oraz nawierzchnię asfaltową na gorąco.
B) Budowa instalacji odprowadzającej spaliny oraz doprowadzającej powietrze. Wykonać należy za pośrednictwem
dwupłaszczowego, systemowego przewodu spalinowego-powietrznego ze stali kwasoodpornej o średnicy przewidzianej w
dokumentacji projektowej lub o średnicy dostosowanej do modelu kotła oraz wymagań odnośnie maksymalnej wysokości
przewodu. Przewody spalinowo - powietrzne należy zamontować jako niezależne przewody kominowe systemowe zgodnie
z dokumentacja projektową.
C) Wentylacja.
Wykonać należy za pośrednictwem niezależnych przewodów kominowych – systemowych, zgodnie z dokumentacją
projektową. Przewody wentylacyjne muszą być izolowane i zaopatrzone w odskraplacze.
D) Roboty Budowlane i wykończeniowe.
Należy wykonać roboty dekarskie polegające na rozebraniu i ponownym ułożeniu dachówki karpiówki oraz wykonaniu
systemowych obróbek kominów wentylacyjnych i spalinowo – powietrznych.
Szczegółowy zakres prac w każdej z lokalizacji zawiera przedmiar robót oraz dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45000000-7 - Roboty budowlane
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.) unieważnia przedmiotowe postępowanie.UZASADNIENIE PRAWNE:
Art. 255 pkt. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.) - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;
UZASADNIENIE FAKTYCZNE:
Jedyna oferta w postępowaniu złożona przez Wykonawcę „PS-SERWIS Paweł Sławski ” została odrzucona ze względu na brak podpisu elektronicznego, tym samym odrzucone zostały wszystkie złożone w niniejszym postępowaniu oferty
| 2023-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |