Budowa miasteczek ruchu drogowego przy PSP nr 2 i PSP nr 3 w Głuchołazach oraz przebudowa przejść dla pieszych na terenie m. Głuchołazy
Gmina Głuchołazy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00197830
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00197830/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-28 11:56
- Lokalizacja
- Głuchołazy, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36bfd0aa-d461-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7532382690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00197830 z dnia 2023-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miasteczek ruchu drogowego przy PSP nr 2 i PSP nr 3 w Głuchołazach oraz przebudowa przejść dla pieszych na terenie m. Głuchołazy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głuchołazy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412792
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 15
1.5.2.) Miejscowość: Głuchołazy
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-340
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@glucholazy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://glucholazy.pl/1189/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7508731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miasteczek ruchu drogowego przy PSP nr 2 i PSP nr 3 w Głuchołazach oraz przebudowa przejść dla pieszych na terenie m. Głuchołazy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36bfd0aa-d461-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00197830
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036843/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Budowa miasteczek ruchu drogowego przy PSP nr 2 i PSP nr 3 w Głuchołazach oraz przebudowa przejść dla pieszych na terenie m. Głuchołazy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
III OŚ PRIORYTETOWA ROZWÓJ SIECI DROGOWEJ TEN-T I TRANSPORTU MULTIMODALNEGO DZIAŁANIE 3.1 Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00167866
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2023.JSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – Budowa miasteczka ruchu drogowego na części terenu Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach przy ul. Kraszewskiego 30 dz. ew. nr 413Przedmiot zamówienia Części 1 obejmuje między innymi:
budowę miasteczka ruchu drogowego wraz z oświetleniem placu miasteczka ruchu drogowego oraz sygnalizacją ruchu drogowego na części terenu Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach przy ul. Kraszewskiego 30 dz. ew. nr 413 – czyli stacjonarnego kompleksu obiektów przeznaczonych do nauki przepisów ruchu drogowego i praktycznego szkolenia w zakresie ruchu pieszych oraz przede wszystkim do nauki jazdy na rowerze.
Szczegółowy zakres zadania Części 1 określa dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1a do SWZ.
Prace prowadzone będą również w okresie funkcjonowania szkoły i zajęć pozalekcyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 341725,75 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Budowa miasteczka ruchu drogowego na części terenu Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuchołazach przy ul. Słowackiego 1 dz. ew. nr 1650Przedmiot zamówienia Części 2 obejmuje między innymi:
budowę miasteczka ruchu drogowego na części terenu Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuchołazach przy ul. Słowackiego 1 dz. ew. nr 1650 – czyli stacjonarnego kompleksu obiektów przeznaczonych do nauki przepisów ruchu drogowego i praktycznego szkolenia w zakresie ruchu pieszych oraz przede wszystkim do nauki jazdy na rowerze wraz z oświetleniem placu miasteczka ruchu drogowego oraz sygnalizacją ruchu drogowego.
Szczegółowy zakres zadania Części 2 określa dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1b do SWZ.
Prace prowadzone będą również w okresie funkcjonowania szkoły i zajęć pozalekcyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 321965,01 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 – Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. M. Karłowicza w Głuchołazach oraz przebudowa skrzyżowania ul. M. Karłowicza i F. Chopina w Głuchołazach w systemie zaprojektuj i wybudujPrzedmiot zamówienia Części 3 obejmuje między innymi:
przebudowę przejścia dla pieszych na ul. M. Karłowicza w Głuchołazach oraz przebudowa skrzyżowania ul. M. Karłowicza i ul. F. Chopina w miejscowości Głuchołazy w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę przejścia dla pieszych oraz wyniesienie tarczy skrzyżowania wraz z oznakowaniem aktywnym przejść dla pieszych i oświetleniem, w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
W ramach zadania przewiduje się:
1) opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pozyskaniem wszelkich niezbędnych dokumentów , wszystkich wymaganych prawem uzgodnieniami, uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę lub dokonanie zgłoszenia wykonania robót budowlanych,
2) wykonanie niezbędnych robót, na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej i po skutecznym zgłoszeniu robót budowlanych lub uzyskaniu decyzji pozwolenia na budowę, robót budowlanych i montażowych,
3) przeprowadzenie rozruchu instalacji,
4) uporządkowanie terenu po wykonaniu prac budowlano-montażowych,
5) sporządzenie operatu kolaudacyjnego wykonanych robót budowlanych.
Dokumentację projektową należy wykonać w oparciu o Program Funkcjonalno- Użytkowy (PFU) pn. „Przebudowa przejść dla pieszych w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych na terenie Głuchołaz” dla skrzyżowania ul. Karłowicza i ul. F. Chopina na dz. nr 1678, 1649, 1662 stanowiący załącznik nr 1c do SWZ.
Zakres zamówienia Części 3:
- dla opracowania dokumentacji projektowej- określa PFU i projekt umowy
- dla robót budowlanych – określi wykonana dokumentacja projektowa
Wykonawca przed przystąpieniem do prac opracuje projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót i docelowy projekt organizacji ruchu (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad tym zarządzeniem – Dz. U. z 2017r., poz. 784) i w zależności od statusu drogi uzyska zatwierdzenie przez organ zarządzający.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 158383,83 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 – Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. T. Kościuszki w Głuchołazachw systemie zaprojektuj i wybuduj
Przedmiot zamówienia Części 4 obejmuje między innymi:
przebudowę przejścia dla pieszych na drodze ul. T. Kościuszki w miejscowości Głuchołazy w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez przebudowę przejścia dla pieszych, w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
W ramach zadania przewiduje się:
1) opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pozyskaniem wszelkich niezbędnych dokumentów , wszystkich wymaganych prawem uzgodnieniami, uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę lub dokonanie zgłoszenia wykonania robót budowlanych,
2) wykonanie niezbędnych robót, na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej i po skutecznym zgłoszeniu robót budowlanych lub uzyskaniu decyzji pozwolenia na budowę, robót budowlanych i montażowych,
3) przeprowadzenie rozruchu instalacji,
4) uporządkowanie terenu po wykonaniu prac budowlano-montażowych,
5) sporządzenie operatu kolaudacyjnego wykonanych robót budowlanych.
Dokumentację projektową należy wykonać w oparciu o Program Funkcjonalno- Użytkowy (PFU) pn. „Przebudowa przejść dla pieszych w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych na terenie Głuchołaz” dla przejścia dla pieszych na ul. T. Kościuszki na dz. nr 58 i 723/1 stanowiący załącznik nr 1d do SWZ.
Zakres zamówienia Części 4:
- dla opracowania dokumentacji projektowej- określa PFU i projekt umowy
- dla robót budowlanych – określi wykonana dokumentacja projektowa
Wykonawca przed przystąpieniem do prac opracuje projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót i docelowy projekt organizacji ruchu (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad tym zarządzeniem – Dz. U. z 2017r., poz. 784) i w zależności od statusu drogi uzyska zatwierdzenie przez organ zarządzający.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 47218,47 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z rozdziałem XVI. pkt 1 SWZ Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należało umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/750873 w myśl ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania do dnia 24 kwietnia 2023r. do godziny 09:00
Do upływu terminu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z rozdziałem XVI. pkt 1 SWZ Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należało umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/750873 w myśl ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania do dnia 24 kwietnia 2023r. do godziny 09:00
Do upływu terminu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z rozdziałem XVI. pkt 1 SWZ Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należało umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/750873 w myśl ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania do dnia 24 kwietnia 2023r. do godziny 09:00
Do upływu terminu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z rozdziałem XVI. pkt 1 SWZ Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należało umieścić na platformazakupowa.pl pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/750873 w myśl ustawy Pzp na stronie internetowej prowadzonego postępowania do dnia 24 kwietnia 2023r. do godziny 09:00
Do upływu terminu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |