Modernizacja instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 w Krakowie przy ul. Zdrowej 6

Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00198189
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00198189/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-28 12:47
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82674fe5-ddae-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6751041971
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPA DZIEWOŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKRAKÓW, PL · lot 0
392 542,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00198189 z dnia 2023-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 w Krakowie przy ul. Zdrowej 6

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553621

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ułanów 9a

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-450

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl5@mcoo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mcoo.krakow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 w Krakowie przy ul. Zdrowej 6

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82674fe5-ddae-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00198189

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044801/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Modernizacja instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej nr 107 w Krakowie, ul. Zdrowa 6

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00180370

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zam. przeprow. w 2020r. post. w trybie PN pn:„Modernizacja inst. elektr. w bud. SPOI Nr 107 w Krakowie ul. Zdrowa 6” . W ogł. o zam. dla zam. podst. Zam. przewidział możliwość udzielenia zam., w art.67ust.1 pkt.6 ustawy PZP obow. w ww. dacie /-zwanym dalej zam. podobnym oraz określił jego przedmiot, zakres i warunki, na jakich zostanie udzielone. Przepis art.67 ust.1 pkt.6 ustawy PZP obow. do 31.12.2019r. odpowiada normie prawnej zwartej w art.305 ust.1 w zw. z 214 ust.1 pkt7 ustawy PZP obecnie obow., zgodnie z którą Zam. może udzielić zam. z WR. Dla niniejszego zam. podobnego spełnione są warunki na jakich winno zostać udzielone. Zam. ma środki na realizację. Wykonawca zam. podst. tj. „Grupa Dziewoński Sp. z o.o. zrealizował roboty w terminie i z należytą starannością. Standard wyk. zam. podobnego nie będzie gorszy niż w zam. podst. Zam. uwzględnił wartość zam. podob. przy obliczaniu wartości zam. dla zam. podst. Spełnione są przesłanki uprawniające do udzielenia zam. w trybie z WR.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MCOO/ZP/R/13/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 282355,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych - modernizacji instalacji elektrycznej i niskoprądowej na I piętrze budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 107 przy ul. Zdrowej 6 w Krakowie zgodnie z dokumentacją techniczną wraz z robotami towarzyszącymi, niezbędnymi do wykonania w celu przywrócenia pomieszczeń do stanu pierwotnego tj. malowanie ścian i sufitów pomieszczeń na I piętrze budynku oraz malowanie ścian w sali gimnastycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 392542,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392542,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 392542,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa Dziewoński Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6793119502

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-650

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 392542,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 44 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dotyczy pkt. "Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej": Uzupełnienie informacji: Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: 44 dni roboczych od dnia przekazania Wykonawcy terenu budowy. Teren budowy zostanie przekazany do 5 dni od dnia zawarcia Umowy, nie wcześniej niż 26.06.2023 r. Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
2023-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane