Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg gminnych Miasta Lubartów oraz regulacja pionowa wpustów i włazów studni kanalizacji deszczowej w 2023 r.

Gmina Miasto Lubartów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00198220
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00198220/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-04-28 12:51
Lokalizacja
Lubartów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37538394-d904-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7141901186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni ulic

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00198220 z dnia 2023-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg gminnych Miasta Lubartów oraz regulacja pionowa wpustów i włazów studni kanalizacji deszczowej w 2023 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Lubartów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019388

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 12

1.5.2.) Miejscowość: Lubartów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: (81) 855-22-73

1.5.8.) Numer faksu: (81) 855-20-16

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@umlubartow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubartow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37538394-d904-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg gminnych Miasta Lubartów oraz regulacja pionowa wpustów i włazów studni kanalizacji deszczowej w 2023 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37538394-d904-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00198220

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00073374/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remonty cząstkowe dróg - naprawa nawierzchni drogowych o nawierzchni twardej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00173695

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.32.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych dróg gminnych Miasta Lubartów i regulacja pionowa wpustów i włazów studni kanalizacji deszczowej w 2023 roku.
Zakres prac:
a) Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych:
- uzupełnienie ubytków przy użyciu asfaltobetonu AC8S 50/70 KR-1-2 gr. 4 cm
z ramowaniem,
- podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni emulsją i grysem, wraz z usunięciem nadmiaru grysu,
- remonty cząstkowe nawierzchni przy pomocy emulsji asfaltowych i grysów – ubytki o głębokości do 4 cm,
- nakładki z betonu asfaltowego AC8S 50/70 KR-1-2 gr 4 cm o powierzchni powyżej 50 m2.
b) Regulacja pionowa studni i wpustów:
- regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych z zastosowaniem zapraw szybkowiążących oraz odtworzeniem nawierzchni,
- regulacja pionowa wpustów ulicznych 400x600 z zastosowaniem zapraw szybkowiążących oraz odtworzeniem nawierzchni jezdni.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do niniejszej IDW-SWZ, tj. w przedmiarze robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (SST) odpowiednio dla remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych oraz regulacji pionowej studni i wpustów.
3) Wykonawca musi zaoferować okres gwarancji, wynoszący od 12 do 36 miesięcy, licząc od daty spisania protokołu odbioru przedmiotu umowy. Ponadto Wykonawca musi się zobowiązać do nieodpłatnej naprawy ewentualnych usterek i wad w okresie gwarancyjnym na zasadach i terminach określonych w umowie i Karcie Gwarancyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, gdyż w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2023-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane