Rozbudowa drogi gminnej nr 109510L ul. Kościuszki oraz budowa drogi gminnej w Tarnogrodzie.
Gmina Tarnogród
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00198291
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00198291/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-28 13:02
- Lokalizacja
- Tarnogród, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9cfcffb3-c258-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 9181985983
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00198291 z dnia 2023-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej nr 109510L ul. Kościuszki oraz budowa drogi gminnej w Tarnogrodzie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarnogród
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Tarnogród
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-420
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 689 71 61
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tarnogrod.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnogrod.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9cfcffb3-c258-11ed-b311-9aae6ad31be81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi gminnej nr 109510L ul. Kościuszki oraz budowa drogi gminnej w Tarnogrodzie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9cfcffb3-c258-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00198291
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00051275/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rozbudowa drogi gminnej nr 109510L ul. Kościuszki oraz budowa drogi gminnej w Tarnogrodzie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00136468
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1006872,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbudowie drogi gminnej nr 109510L ul. Kościuszki oraz budowie drogi gminnej w Tarnogrodzie. 4.2. Zakres robót: 1) w zakresie Rozbudowy drogi gminnej nr 109510L ul. Kościuszki w Tarnogrodzie obejmuje: a) roboty przygotowawcze, b) roboty rozbiórkowe, c) roboty ziemne, d) likwidację kolizji z infrastrukturą teletechniczną, e) wykonanie przepustów pod zjazdami, f) remont przepustu w km 0+057, g) remont przepustu w km 0+433,
h) wykonanie odwodnienia, i) wykonanie umocnień rowów, j) dostosowanie wysokościowe urządzeń podziemnych, k) wykonanie obramowań, l) wykonanie odwodnienia podchodnikowego, krawężników segmentowych,
m) wykonanie nawierzchni jezdni od km 0+022,96 do km 0+140, n) wykonanie nawierzchni jezdni od km 0+140 do km 0+171,34, o) wykonanie nawierzchni jezdni od km 0+390 do km 0+450, p) wykonanie poboczy, q) wykonanie chodnika, r) wykonanie zjazdów, s) przebrukowanie nawierzchni,
t) roboty wykończeniowe, u) wykonanie stałej organizacji ruchu, v) obsługę geodezyjną inwestycji; 2) w zakresie budowy drogi gminnej w Tarnogrodzie obejmuje: a) roboty przygotowawcze, b) roboty rozbiórkowe, c) roboty ziemne, d) wykonanie przepustów pod zjazdami, e) wykonanie umocnień rowów, f) dostosowanie wysokościowe urządzeń podziemnych, g) wykonanie obramowań, h) wykonanie nawierzchni jezdni od km 0+450 do km 0+480,
i) wykonanie nawierzchni jezdni od km 0+480 do km 0+614, j) wykonanie poboczy, k) wykonanie zjazdów, l) roboty wykończeniowe, m) wykonanie stałej organizacji ruchu, n) obsługę geodezyjną inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1449615,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1449615,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1449615,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bucior Józef Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa "TARBEX"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950027532
7.3.3) Ulica: Przedmieście Błonie 40
7.3.4) Miejscowość: Tarnogród
7.3.5) Kod pocztowy: 23-420
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie nawierzchni bitumicznej - Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o.o. ul. Lwowska 54, 22-600 Tomaszów Lubelski
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1449615,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |