Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Nowa Sól w latach 2023 – 2024 w zakresie remontów cząstkowych nawierzchni jezdni oraz ciągów pieszych i rowerowych.
Gmina Nowa Sól-Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00198449
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00198449/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-28 13:24
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6ba69eb-b814-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 9251956002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00198449 z dnia 2023-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Nowa Sól w latach 2023 – 2024 w zakresie remontów cząstkowych nawierzchni jezdni oraz ciągów pieszych i rowerowych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól-Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b6ba69eb-b814-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Nowa Sól w latach 2023 – 2024 w zakresie remontów cząstkowych nawierzchni jezdni oraz ciągów pieszych i rowerowych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6ba69eb-b814-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00198449
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044877/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Bieżące utrzymanie dróg miejskich na terenie miasta Nowej Soli w zakresie remontów cząstkowych jezdni i chodników, dróg gruntowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00174460
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.23.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta Nowa Sól w latach 2023 – 2024 w zakresie remontów cząstkowych nawierzchni jezdni oraz ciągów pieszych i rowerowych.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
a) remonty cząstkowe chodników i nawierzchni z kostki granitowej, betonowej kostki brukowej oraz płyt chodnikowych – szacunkowa łączna powierzchnia ca. 3 130 m2,
b) remonty cząstkowe nawierzchni z płyt ażurowych – szacunkowa łączna powierzchnia ca. 240 m2,
c) remonty cząstkowe krawężników i obrzeży betonowych – szacunkowa łączna długość ca. 1 200 mb,
d) remonty cząstkowe krawężników kamiennych – szacunkowa łączna długość ca. 40 mb,
e) remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznej mieszankami mineralno bitumicznymi w ilości ca. 460 m2,
f) remont cząstkowy nawierzchni betonowej - naprawa pęknięć, wypełnienie ubytków w ilości ca. 10 m2,
g) odtworzenie podbudowy z betonu asfaltowego o powierzchni ca. 80 m2,
h) wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego łamanego o powierzchni ca. 40 m2,
i) wykonanie nawierzchni z kruszywa naturalnego w ilości ca. 2 000 m2,
j) wyrównanie istniejącej nawierzchni z kruszywa naturalnego sprzętem mechanicznym wraz z zagęszczeniem w ilości ca. 3 000 m2 ,
k) wyrównanie istniejącej nawierzchni z kruszywa naturalnego tłuczniem kamiennym w ilości ca. 1 800 m2,
l) wykonanie koryta wraz z wywozem ziemi na składowisko wykonawcy w ilości ca. 2 000 m2 ,
m) regulacje studzienek dla kratek ściekowych ulicznych w tym: kanalizacji sanitarnej, deszczowej, dla zaworów wodociągowych i gazowych – ca. 70 szt.,
n) osadzanie kratek wpustów ulicznych, włazów żeliwnych – ca. 30 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęła 1 oferta z ceną w wysokości 1 213 887 zł, podczas gdy kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 770 000 zł.| 2023-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |