Interwencyjne usuwanie martwej zwierzyny z pasa drogowego dróg wojewódzkich administrowanych przez ŚZDW Kielce na terenie województwa świętokrzyskiego z podziałem na zadania częściowe

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00062812
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00062812/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-24 13:18
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57aac2e3-e6e2-41ae-9055-3d619b02df17
Identyfikator
9591506120
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi usuwania odpadów biologicznych

Wykonawcy

2 przyznane

MAŁOPOLSKA KOLUMNA TRANSPORTU SANITARNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL · lot 0
41 472 PLN
MAŁOPOLSKA KOLUMNA TRANSPORTU SANITARNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnów, PL · lot 1
41 472 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00062812 z dnia 2025-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Interwencyjne usuwanie martwej zwierzyny z pasa drogowego dróg wojewódzkich administrowanych przez ŚZDW Kielce na terenie województwa świętokrzyskiego z podziałem na zadania częściowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

1.3.) Oddział zamawiającego: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 72

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-602

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 347 04 70

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szdw.kielce.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,184356,3af880bf5472a8f04694db62f80ce314.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Interwencyjne usuwanie martwej zwierzyny z pasa drogowego dróg wojewódzkich administrowanych przez ŚZDW Kielce na terenie województwa świętokrzyskiego z podziałem na zadania częściowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57aac2e3-e6e2-41ae-9055-3d619b02df17

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00062812

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00093495/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Interwencyjne usuwanie martwej zwierzyny wolno żyjącej (dzikiej) z pasa drogowego dróg wojewódzkich administrowanych przez ŚZDW Kielce na terenie woj. świętokrzyskiego z podziałem na zadania częściowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641077

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 72.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – teren RDW 1 w Zgórsku
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa interwencyjnego usuwania wszelkich stanowiących zagrożenie dla ruchu martwych zwierząt z pasa drogowego dróg wojewódzkich administrowanych przez ŚZDW Kielce na terenie: RDW1 w Zgórsku i RDW2 w Staszowie. Zamówienie obejmuje całodobową gotowość do wykonania usługi, interwencyjne wyjazdy do miejsc każdorazowo wskazanych przez Zamawiającego, usunięcie z pasa drogowego zwłok (szczątków) martwych zwierząt, oczyszczenia i dezynfekcji miejsca zalegania zwłok zwierzęcych, załadunek i transport oraz utylizację padliny

4.5.3.) Główny kod CPV: 90524300-9 - Usługi usuwania odpadów biologicznych

4.5.5.) Wartość części: 90300,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – teren RDW 2 w Staszowie
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa interwencyjnego usuwania wszelkich stanowiących zagrożenie dla ruchu martwych zwierząt z pasa drogowego dróg wojewódzkich administrowanych przez ŚZDW Kielce na terenie: RDW1 w Zgórsku i RDW2 w Staszowie. Zamówienie obejmuje całodobową gotowość do wykonania usługi, interwencyjne wyjazdy do miejsc każdorazowo wskazanych przez Zamawiającego, usunięcie z pasa drogowego zwłok (szczątków) martwych zwierząt, oczyszczenia i dezynfekcji miejsca zalegania zwłok zwierzęcych, załadunek i transport oraz utylizację padliny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90524300-9 - Usługi usuwania odpadów biologicznych

4.5.5.) Wartość części: 112980,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41472,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64670,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41472,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Małopolska Kolumna Transportu Sanitarnego Sp. o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930551377

7.3.3) Ulica: Chyszowska

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41472,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41472,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80222,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41472,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Małopolska Kolumna Transportu Sanitarnego Sp. o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930551377

7.3.3) Ulica: Chyszowska

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41472,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi