Budowa leśnego zespołu rekreacyjno-edukacyjnego „AMONIT” – etap II
GMINA ŁUKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00198487
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00198487/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-28 13:29
- Lokalizacja
- Łuków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3fdc727e-a85d-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 8251997986
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00198487 z dnia 2023-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa leśnego zespołu rekreacyjno-edukacyjnego „AMONIT” – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁUKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Świderska 12
1.5.2.) Miejscowość: Łuków
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 257982439
1.5.8.) Numer faksu: 257982439
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@lukow.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukow.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3fdc727e-a85d-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa leśnego zespołu rekreacyjno-edukacyjnego „AMONIT” – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fdc727e-a85d-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00198487
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033611/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa leśnego zespołu rekreacyjno-edukacyjnego „AMONIT” – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, że zamówienie realizowane w ramach operacji pn.: Budowa leśnego zespołu rekreacyjno-edukacyjnego „Amonit” – etap II objęte jest wnioskiem o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014‑2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00092541
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.271.1.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 344601,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa leśnego zespołu rekreacyjno-edukacyjnego „Amonit” – etap II
2. Budowa leśnego zespołu rekreacyjno-edukacyjnego „Amonit” – etap II, polega na wykonaniu obiektów małej architektury związanych z funkcją rekreacyjną i edukacyjną gospodarki leśnej tj. urządzenia rekreacyjne, urządzenia rekreacyjno – edukacyjne, urządzenia edukacyjne, eksponaty edukacyjne oraz infrastruktury technicznej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania terenu obejmującą: oświetlenie terenu oraz ogrodzenie. Całość zlokalizowana na działce oznaczonej numerem 162, we wsi Klimki, gmina Łuków. Prace budowlane należy wykonać zgodnie z projektem budowlanym oraz z wydanym pozwoleniem na budowę Starosty Łukowskiego nr 299/2022 z dnia 5 maja 2022 roku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 417000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 599500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 417000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jar-Bud Firma remontowo-budowlana Jarosław Skwarek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060625704
7.3.3) Ulica: Niemcewicza 10
7.3.4) Miejscowość: Łuków
7.3.5) Kod pocztowy: 21-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 417000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2023-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |