DOSTAWA WARZYW I OWOCÓW DLA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KLISINIE I PODLEGŁYCH ZAKŁADÓW /RADYNIA, BOBOLUSZKI, DZBAŃCE I BLISZCZYCE/ - ZNAK SPRAWY 4/2023

Dom Pomocy Społecznej w Klisinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00198605
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-04-28 13:46
Lokalizacja
Lisięcice, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7481048649
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ PRZYBYŁEK48-200 Prudnik, PL
37 584,6 PLN
TOMASZ PRZYBYŁEK48-200 Prudnik, PL
116 361,8 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.