Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Kamienowola od km 0+006,31 do km 0+502,10
Gmina Ostrówek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00199116
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00199116/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-04-28 15:06
- Lokalizacja
- Ostrówek, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e58f38e-aed4-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 7141891298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00199116 z dnia 2023-04-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Kamienowola od km 0+006,31 do km 0+502,10
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrówek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019974
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrówek-Kolonia 32
1.5.2.) Miejscowość: Ostrówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-102
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 818562002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ostrowek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugostrowek.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3e58f38e-aed4-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Kamienowola od km 0+006,31 do km 0+502,102.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e58f38e-aed4-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00199116
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-04-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00029067/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Kamienowola od km 0+006,31 do km 0+502,10
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00101060
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 340704,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Kamienowola od km 0+006,31 do km 0+502,10”.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
- wydłużenie istniejącego przepustu w drodze powiatowej;
- wykonanie profilowania istniejącej podbudowy zasadniczej z kruszywa łamanego;
- wykonanie poszerzeń istniejącej podbudowy tłuczniowej;
- wykonanie warstwy wyrównawczej o wymaganej minimalnej gr. 5 cm z mieszanki kruszywa łamanego 0-31,5 mm stabilizowanej mechanicznie;
- wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16 W 50/70 KR1-2 grubości 4 cm;
- wykonanie warstwy ścieralnej na jezdni z nawierzchni bitumicznej AC 11 S 50/70 KR1-2 grubości 4 cm;
- korytowanie i profilowanie na poboczach;
- wykonanie poboczy utwardzonych z mieszanki kruszywa łamanego 0-31,5 mm grubości 15 cm;
- wykonanie koryta na zjazdach na głębokość 35 cm;
- wykonanie na zjazdach warstwy odsączającej z piasku gr. 10 cm;
- wykonanie na zjazdach podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5 mm stabilizowanego mechanicznie grubości 20 cm oraz warstwy ścieralnej z MMA gr. 5 cm;
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego (grubowarstwowego);
4.3. Szczegółowy zakres prac (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 418851,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 532652,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-04-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |