„Termomodernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu z instalacjami OZE”

GMINA ZWOLEŃ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00199683
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00199683/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-05-02 08:44
Lokalizacja
Zwoleń, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-702c3ad9-c173-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
8111764762
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przebudowa budynkówRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie instalacji elektrycznychPokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ WZIĄTEKZwoleń, PL · lot 0
4 200 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00199683 z dnia 2023-05-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu z instalacjami OZE”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZWOLEŃ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223439

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC KOCHANOWSKIEGO 1

1.5.2.) Miejscowość: Zwoleń

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-700

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 676 22 10 wew. 105

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zwolen.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zwolen.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.zwolen.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu z instalacjami OZE”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-702c3ad9-c173-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00199683

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00001323/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu z instalacjami OZE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00138673

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.ZP.271.04.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest m.in. termomodernizacja wraz z wymianą instalacji c.o. i przebudową instalacji technologicznej kotłowni, wymianą oświetlenia wewnętrznego na oprawy LED wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej budynku Publicznej Szkoły Podstawowe w m. Zwoleń przy ul. Ludowej 35 na działka nr ewid. 6070/2 i 6070/1.

W ramach zadania wykonane zostaną następujące roboty:

w zakresie architektoniczno – budowlanym m.in.:
- wykonanie termomodernizacji budynku warstwą styropianu wraz z wyprawą elewacyjną,
- wymianę stolarki zewnętrznej okiennej i drzwiowej w części budynku szkoły,
- remont pomieszczeń piwnicy i dachu nad magazynem gospodarczym,
- remont sanitariatów wraz z przebudową instalacji wod. – kan.


w zakresie przebudowy instalacji technologicznej kotłowni gazowej
- demontaż starej instalacji kotłowni wraz z kotłami gazowymi i wykonanie nowej instalacji technologiczne wraz z montażem nowych kotłów gazowych i uruchomieniem instalacji,

w zakresie instalacji elektrycznej
- przebudowa przeciwpożarowego wyłącznika prądu
- demontaż istniejących opraw oświetlenia wewnętrznego i montaż nowych opraw LED,
- przebudowa instalacji elektrycznej kotłowni,
- skrycie instalacji odgromowej w ocieplaniu
- wykonanie instalacji fotowoltaicznej,

w zakresie przebudowy instalacji c.o.
- demontaż istniejących rurociągów stalowych instalacji c.o. i grzejników,
- montaż nowych rurociągów instalacji c.o. i grzejników stalowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4200000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5608800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4200000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo – Budowlany „SKOCZEK”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146034709

7.3.3) Ulica: Mickiewicza

7.3.4) Miejscowość: Zwoleń

7.3.5) Kod pocztowy: 26-700

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4200000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 240 dni

2023-05-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane