„Modernizacja obiektów oświatowych Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Wójczy”
Gmina Pacanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00200187
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00200187/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-05-02 12:36
- Lokalizacja
- Pacanów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c08eaf5e-d846-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6551790515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00200187 z dnia 2023-05-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja obiektów oświatowych Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Wójczy”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pacanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010547
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek
1.5.2.) Miejscowość: Pacanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-133
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413765403
1.5.8.) Numer faksu: 413765980
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwest@pacanow pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ug.pacanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_pacanow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja obiektów oświatowych Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Wójczy”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c08eaf5e-d846-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00200187
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-05-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052051/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja obiektów oświatowych Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Wójczy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00171738
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGPM.271.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacji inwestycji pn. „Modernizacja obiektów oświatowych Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Wójczy”
2. Zamówienie obejmuje przeprowadzenie prac modernizacyjnych w tym termomodernizacyjnych oraz remontowych w dwóch obiektach oświatowych zlokalizowanych na terenie miejscowości Wójcza stanowiących mienie Gminy Pacanów zarządzanych przez Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Wójczy.
3. W szczególności zakres zamówienia obejmuje:
1) Szkoła Podstawowa w Wójczy:
a) Podstawowe parametry obiektu:
• budynek dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony, wysokość budynku – 10,98 m, powierzchnia użytkowa zabudowy – 548,50 m2, powierzchnia użytkowa -1037,4 m2, kubatura – 5 797,60 m3.
b) Zakres robót:
• wykonanie niezbędnych robót rozbiórkowych i demontażowych,
• wymiana instalacji wewnętrznych w tym: wymiana instalacji centralnego ogrzewania, elektrycznej wraz z oświetleniem, wymiana instalacji cwu, kanalizacyjnej, instalacji wody p.poż, montaż nowych instalacji niskoprądowych, (teletechnicznych), remont instalacji gazowej,
• remont kotłowni wraz z wymianą źródła ogrzewania na nowe energooszczędne w tym montaż dwóch nowych kotłów gazowych kondensacyjnych o łącznej mocy 100 kW wraz z montażem pompy ciepła pracującej w układzie biwalentnym, kompletną instalacją, armaturą ( zasobnik cwu, zmiękczacz wody) i sterowaniem,
• montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku z podłączeniem do instalacji,
• wykonanie remontu pomieszczeń wewnątrz budynku w tym wykonanie nowych posadzek w tym m.in. wykładzin termozgrzewalnych, sufitów podwieszanych, wymiana stolarki wewnętrznej, wymiana parapetów, wykonanie robót wykończeniowych po przeprowadzonych robotach instalacyjnych (w tym m.in. uzupełnienie tynków, szpachlowanie, malowanie), montaż osłon,
• kompleksowy remont łazienek w tym wykonanie nowych posadzek z gresu, okładzin z płytek ceramicznych, białym montażem, armaturą, montażem kabin ustępowych i wyposażeniem,
• wymiana stolarki zewnętrznej,
• ocieplenie stropodachu wraz z remontem kominów, wymianą obróbek blacharskich i rynien spustowych,
• wymiana instalacji odgromowej,
• wykonanie robót izolacyjnych ścian fundamentowych,
• ocieplenie ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem nowej elewacji,
• wykonanie robót w zakresie zagospodarowania terenu w tym remont schodów
2) Samorządowe Przedszkole w Wójczy:
a) Podstawowe parametry obiektu:
• budynek jednokondygnacyjny częściowo podpiwniczony kryty dachem dwuspadowym, wysokość budynku – 7,26 m, powierzchnia użytkowa- 150,70 m2, powierzchnia zabudowy – 221,70 m2, kubatura – 1 107,65 m3.
b) Zakres robót:
• wykonanie niezbędnych robót rozbiórkowych i demontażowych w tym rozbiórka utwardzeń betonowych wokół budynku,
• naprawa uszkodzonych ścian fundamentowych i wykonanie ich zabezpieczenia,
• wykonanie robót izolacyjnych ścian fundamentowych,
• wymiana niezbędnych obróbek blacharskich,
• wymiana instalacji odgromowej,
• ocieplenie ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem nowej elewacji,
• wykonanie robót w zakresie zagospodarowania terenu w tym wykonanie nowych opasek oraz wymiana fragmentu ogrodzenia.
4. Dokładny zakres prac objętych niniejszym zamówieniem oraz inne informacje niezbędne do właściwej wyceny robót określają:
- dokumentacja projektowa opracowana przez Pracownia Projektowa Aldona Krakowiak, ul. Krakowska 9, 28-200 Staszów
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiary robót,
stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
5. Załączone do SWZ przedmiary mają charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
6. Zakres zamówienia obejmuje również, oznakowanie i zabezpieczenie terenu prowadzonych robót pod względem BHP oraz przed wstępem osób nieupoważnionych, zapewnienie dostawy niezbędnych mediów, przeprowadzenie niezbędnych i wymaganych prób, badań i odbiorów, uporządkowanie terenu oraz utylizacje odpadów budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wszelkie prace budowlane lub inne czynności nie opisane w niniejszym rozdziale a niezbędne do właściwego i kompletnego wykonania przedmiotu zamówienia należy uwzględnić w kalkulacji kosztów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najniższej oferty przekraczała kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia.| 2023-05-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |