Program kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” - zadanie 2.4.
Zespół Szkół Specjalnych w Pęcherach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00200451
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-05-02 14:47
- Lokalizacja
- Pęchery, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1230882240
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
11 przyznanych
PAULINA RYDZŁódź, PL
47 657,6 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
47 657,6 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
47 657,6 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
47 567,68 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
47 578,26 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
47 578,26 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
47 578,26 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
47 599,42 PLNMartyna Pękała-KamińskaPiaseczno, PL
46 023 PLNUsługi Terapeutyczne Dorota ChmielewskaKonstancin-Jeziorna, PL
46 023 PLN„Fuzja zmysłów” Aneta Kroc Terapia Integracji Sensorycznej, Terapia PedagogicznaNowe Racibory, PL
46 023 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.